www.rehhber.comwww.candelataki.comwww.acelyacicek.netwww.naturelpeyzaj.comwww.ege-berkanaokulu.comwww.bursaegeberkanaokulu.comwww.ozelegeberkanaokulu.com
 
0224 413 85 80  
Neredeyiz?
Tanıtım Videosu
 • Toplam 9 Duyuru
   

  Nesrin CİVAN
  EGEBERK ANAOKULUNA HOŞ GELDİNİZ!

  Biz Egeberk Anaokulu olarak kocaman bir aileyiz. Bu ailede huzur, güven, mutluluk ve başarı her zaman bizimle birlikte yol alacaktır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu...
  özel EGEBERK Anaokulu. Okul öncesi eğitimde EGEBERK Anaokulu ayrıcalığı...
  Veli Görüşleri

  Aşağıda velilerimizin EGEBERK Anaokulu hakkındaki görüşlerini okuyabilirsiniz.

  Halime DERİN
  22.6.2016
  Merhaba Buket Hanım; Geçen yıl ve bu yılda inanılmaz güzel bir gösteri izleme şansına sahip olduk.Emekleriniz ve bu güzel organizasyon için sonsuz teşekkürler...Çocuklarımızın hepsi birbirinden güzel hazırlanmışlar ve inanın onlarla çok gurulandık.Herşey çok güzel ve özeldi.Tekrar emekleriniz için teşekkür ederiz Buket Öğretmenimiz...
  SENNUR SEZEN
  22.6.2016
  Merhaba Egeberk ailesi; Her ne kadar sizlerle tanışmamız geç olsada sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik.Ve sonunda bu güzel yılı bizlere bir ömür unutamayacağımız gurur patlaması yaşadığımız muhteşem bir gösteriyle taçlandırdınız.Bu mutluluğu bize yaşatan başta Nesrin hanım size ve her biri birbirinden özel ve değerli tüm öğretmenlerimize, özellikle hayatımızın her annda aklımızda, kalbimizde, ruhumuzda derin izler bırakan Buket öğretmenimize sonsuz sevgi ve saygılarımızla... Emeğinize ve yüreğinize sağlık....
  Sennur SEZEN
  22.6.2016
  Her ne kadar sizlerle tanışmamız geç olsada sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik.Ve sonunda da bu güzel yılı bizlere bir ömür unutamayacağımız gurur patlaması yaşadığımız muhteşem bir gösteri ile taçlandırdınız.Bu mutluluğu bize yaşatan başta Nesrin hanım size ve her biri birbirinden özel ve değerli tüm öğretmenlerimize, özellikle hayatımızın her anında aklımızda , kalbimizde, ruhumuzda derin izler bırakan Buket öğretmenimize sonsuz sevgi ve saygılarımızla...Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  NAGİHAN - TAHİR UYANIK
  1.2.2016
  Tek kelimeyle harika bir gösteriydi Minik kalplerin inanılmaz potansiyelini gördük sayenizde Aile olarak çok gururlandık çok eğlendik. Gösteriyi hazırlayan tüm öğretmenlerimizin ellerine , emeğine sağlık . Egeberk çatısı altında farklı bir hizmet anlayışı sunan Nesrin hanıma; çocuğumuza ilgisini ,sevgisini esirgemeyen Seda öğretmenimize de ayrıca teşekkür ediyoruz .
  ESRA DEMİR
  16.12.2015
  Çok güzel bir etkinlik oldu, çocuğumun mutluluğu herşeyden değerli ve önemli, onu öyle görmek beni çok mutlu etti ,sizlere çok teşekkür ederim . Girayımla müzik orff dersinde biraz daha ilgilenmemizi istiyorum Nilay öğretmenim , sizin enerjinize hayranım:) sevgiler..
  MERAL YARDIMCI
  16.12.2015
  Nilay öğretmene yürekten teşekkür ederiz.Muhteşem bir etkinlik ,büyük küçük hepimiz eğlendik.. Eğitici ,yakınlaştırıcı bir etkinlikti.. Keşke yeryüzündeki her çocuk Nilay hanımla karşılaşsa :) teşekkürler
  NAGİHAN UYANIK
  16.12.2015
  Çok eğlenceli bir tecrübe oldu benim için. Çocukları müziğe yaklaştırıp ritim duygularını geliştiren çok güzel bir ders. Aynı zamanda enerjillerini yararlı bir şekilde atmalarını sağlıyor.
  ATA COŞKAN
  16.12.2015
  Her paylaşım güzel sonuçlar doğuruyor , hele bunun içine müzikte girince. Keyifliydi teşekkürler
  MERVE GÜMÜŞ
  16.12.2015
  Bükre ile böyle güzel bir etkinliğin içinde yer almak hem beni hem onu çok mutlu etti. Biz çok keyif aldık..
  NESİN TAYLAN
  16.12.2015
  Çok keyifliydi. Lara 1 hafta öncesinden hergün o günü iple çekti. Keşke daha sık olsa. senede bir defa yerine. Çocukların böylesine mutlu ve katılımcı görmek bizide mutlu etti. Öğretmenimize çok teşekkür ederiz ,bizide davet ettiği için..
  MERAL YÜKSEL
  16.12.2015
  Onların coşkusuna Nilay öğretmen eşliğinde ortak olmak çok güzel .. çoook teşekkürler..
  YASEMİN ŞEKER
  16.12.2015
  Biz kızımla çok keyif aldık. Böyle etkinliklerin çocuğun toplum içindeki özgüveni açısından da çok yararlı olacağını düşünüyorum. Herşey için çok teşekkür ederiz :)
  GÖZDE MESTAN
  16.12.2015
  Tekrarını bekliyoruz:) çok keyifliydi. Ailece birlikte eğlendik. Teşekkürler..
  ÖZNUR YÜCEL
  16.12.2015
  Etkinliğe katılışımın bu 3. yılı oğlumla iki yıl ve bu senede kızım için katıldık ailece ve ben ve eşim çok mutlu olduk çok güzel bir etkinlik kızım inanılmaz mutlu oldu sizlere teşekkürler böyle güzel düşüncelerde bulunduğunuz için.
  Pınar SALMAN
  30.11.2015
  Etkinliğe anneannemiz katıldı. Çok keyif almış. Ege ile birlikte keyifli vakit geçirmişler :)
  Sibel DURU
  30.11.2015
  Etkinlik yine çok eğlenceli ve hareketliydi. Çocuğumun mutlu olduğunu görmek çok güzel. Babasının katılması ayrıca mutlu etti. Teşekkür ederiz.
  Öznur AYDIN
  30.11.2015
  Eğlenceli ve zevkli bir katılım oldu. Oğlumu akran grubu içerisinde de değerlendirme fırsatım oldu. Anne- oğul güzel anılarımız arasına katılan bir etkinlikti
  Hale KARAGÖZ
  30.11.2015
  İlk öncelikle bizler teşekkür ederiz. Nilay Öğretmenimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendi adıma güzel bir etkinlikti, çok zevk aldım oğlum da çok mutlu oldu.
  Burcu ANDIRIÇ
  30.11.2015
  Okul ortamında, beraber vakit geçirmek hem çocuklar için hem de bizler için çok keyifli...
  Çiğdem GÖRAL
  30.11.2015
  Çok eğlendik. Çcukların yaptıklarını bizlerle paylaşmaları onları çok mutlu ediyor. Bu mutluluğu ve güveni sağladığınız için teşekkürler.
  Nesrin HULİSİOĞLU
  30.11.2015
  Herşey çok güzel ve özeldi. Bir anneanne olarak böyle bir etkinliğin bir parçası olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.Hem büyükler hem de çocuklar için çok yararlı bir etkinlik olduğu inancındayım. Bizlere bu mutluluğu yaşattığınız için çok teşekkür ederim. Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
  Derin İLGÜN
  26.11.2015
  Öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum.Çok çok keyif aldık ve özelikle çocuğumun mutluluğu her şeye değerdi. Onlarla birlikte bi o kadarda bizler eğlendik olduk.Çok keyifliydi.
  Melike TAPAN
  26.11.2015
  Zaman zaman okulda böyle aile faaliyetlerinin olması, çocukların ders ortamını ve çalışmalarını daha rahat gözlemlemize ve birlikte paylaşımda bulunarak daha güzel vakit geçirmememize olanak sağladığı için bizi mutlu ediyor.Çalışmalarınızın devamını dileriz.
  Hale KIRCAL
  26.11.2015
  Çok güzel bir çalışmaydı, böyle aile katılımı çalışmaları Efe'nin çok hoşuna gidiyor, çok eğleniyoruz. Zaten resime olan ilgisi çok fazla.Bizde çok eğlendik.Teşekkürler.
  Aydan ÇİKOĞLU
  26.11.2015
  Çocuklarımızla ve arkadaşlarıyla beraber olmak çok keyifliydi. Onları ve diğer velilerlede tanışma fırsatımız oldu.Çok teşekkür ederiz.
  Özen YAMAN
  25.11.2015
  Saygınla birlikte katılmış olduğum etkinlikte gerçekten çok eğlendım. Onun ders esnasındaki davranışlarını gözlemlemek , arkadaşları ve öğretmenleri arasındayken yanında olmak gerçekten iyi geldi. Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için öncelikle teşekkür ediyor, devamını diliyorum:)
  Özgül KÖKÇIKARAN
  25.11.2015
  Öncelikle bu güzel etkinliği düzenlediğiniz için bizde teşekkür ederiz. Çok verimli ve hedeflendiği amacı sonuna kadar veren bir etkinlikti. Bizim çocuğumuzun derslerdeki durumunu gözlemleme ve bizede sizleri daha doğal bir ortamda tanıma fırsatı verdi. Biz çok keyif aldık ve bilgilendik.Çok teşekkür ederiz ve benzer etkinliklerin devamını dileriz:)
  Sabiha OBAY
  25.11.2015
  Ela , müziği ve dansı cok sever. Onun dediğine göre ''Renkli saçlı öğretmen'' onları baya çoşturuyor anlaşılan. Kızım etkinlikte cok mutluydu. Öğretmenin söylediğine göre hep de öyleymiş.Bu beni inanılmaz mutlu etti. Bir de aile etkinliği gerçekten güzel bir uygulama oldu. TEŞEKKÜRLER:)
  Egemen KARAKAŞ
  25.11.2015
  Öncelikle çocuklarımız ile birlikte böyle bir etkinliğe katılmamıza olanak sağladığınız için teşekkür ederiz. Çocukların da aileleri birlikte birşeyler yapmaktan çok mutlu olduklarını gözlemledim.
  Bilgehan DİKMEN
  25.11.2015
  Güzel bir etkinlik oldu. Çocuklar bizleri görünce çok heyecanlandılar. Efe'de çok mutluydu. Teşekkür ederiz.
  Demet GAVAZ
  25.11.2015
  Güzel bir paylaşım oldu.Tekrarlarını bekliyoruz.
  Pınar YÜCEL
  25.11.2015
  Küçük prensesimle çok güzel bir gün geçirdik. Herkese çok teşekkür ederiz.
  Zeynep KAYNAKLI
  25.11.2015
  Çok keyifli ve güzel bir etkinlikti.
  Eliz TAVUKÇUOĞLU
  25.11.2015
  Oğlumla beraber bu etkinliği yaparken çok mutluyduk. Oğlumun okul hallerini keyifle izledim. Arkadaşları ve öğretmenleri ile iletişimi hoşuma gitti. Yeni bir aktivite öğrenmiş olduk. Tatil günleri iin değerlendirebiliriz:) Öğretmenlerimize teşekkürler.
  Şule UYSAL
  25.11.2015
  Öncelikle böyle bir etkinlik gerçekleştirdiğiniz için biz teşekkür ederiz. Her gün günlerinin nasıl geçtiğini sorsak ve galeriden yaptıklarınızı takip etsek de çocuklarımızla birlikte böyle bir etkinlikte yer almak hem biz hem de çocuklarımız için güzel bir anı oldu. Sizinle her türlü etkinliğe varız.
  Kuzey ŞAMLI
  25.11.2015
  Ben çok beğendim, çocuğumla okulunda bir etkinlik onun oturduğu sandalyeye ve masaya oturmak, beni çok mutlu etti. Gün içinde onunla vakit geçirmem için vesile oldunuz teşekkür ederim. Bu etkinlik için organize eden herkese sevgi ve teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim.
  Gülfere KARALAR
  23.11.2015
  Müzik etkinliği süperdi.Çok eğlendik. Çocuklarla birlikte çocuk olduk onlarla keyifli zaman geçirdik Oğluşum çok eğlendi ve bizim için güzel anı ve paylaşım oldu.
  Sibel GAZEL
  23.11.2015
  Yapmış olduğunuz bu etkinlik için öncelikle biz teşekkür ederiz. Bu etkinlik sayesinde çocuklar mutlu ve eğlenceli bir vakit geçirdiler. Ailelerinde etkinliğe dahil edilmesiyle çocukların bulundukları ortama güvenlerini arttırdığını düşünüyoruz.
  Mustafa KAYA
  20.11.2015
  Çok teşekkür ederiz çocuklarımızın özgüven kazanmasına çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Dün bir kez daha anladım ki gözümüz arkada değil. Kızım emin ellerde...
  Elif ERZİNE
  20.11.2015
  Öncelikle Nilay öğretmenimize bugün için çok teşekkürler. Çok güzel birgündü. İnanın çok eğlendik. Hayatımızdaki koşturmacalar arasında bize kocaman bir nefes aldırdınız. Unuttuğumuz çocukluğumuzu hatırlattınız. Aslında kısacık bir sürede çocuklarımızda ne kadar güzel zaman geçirebileceğimizi gösterdiniz. Çok teşekkürler.
  Esin BAYKAN
  20.11.2015
  Çok eğlendik. Çocuklar için de çok sevindirici bir aktivite oldu. Teşekkür ederiz.
  Aynur BÜYÜKKAL
  20.11.2015
  Öncelikle böyle bir etkinlik hazırladığınız için öğretmenimize ve tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim.Çocuklarımızla beraber güzel bir zaman geçirme fırsatı verip, küçücük kalplerle bize eşlik etmelerini görmek büyük mutluluk vericiydi. Kısacası çok eğlendik.:)
  Pınar OCAK
  20.11.2015
  Çok güzeldi çok eğlendim ve memnun kaldım. Cemarslan 'ın eğlenmesi hoşuna gitmesi beni çok memnun etti. Aile katılımlarının çocuklar üzerinde çok önemli ve etkileyici olduğunu düşünüyorum. Belli aralıklarla olması hem biz ebeveynleri hem de çocukları çok mutlu eder. TEŞEKKÜRLER.
  ELA ÇİÇEK
  30.6.2015
  Bütün bir yıl boyunca kazandığınız değerleri harmanladığınız ve bizlere bir buket olarak sunduğunuz için teşekkür ederiz. Atatürkçü bir gençliği geldiğini görmek gurur verici.
  ESİN GENÇLER
  22.6.2015
  Gösteriye bayıldık çok emek verilmiş ve çok güzeldi. Çocuklarımızın ve sizlerin ellerine ve emeğine sağlık hepinize çok teşekkür ediyoruz sevgilerimle....
  DENİZ NABİ GENÇLER
  22.6.2015
  Gösteriye bayıldık çok emek verilmiş ve çok güzeldi.Çocuklarımızın ve sizlerin ellerine ve emeğine sağlık hepinize çok teşekkür ediyoruz.
  Hande ÇEPNİ
  19.6.2015
  Yıl sonu gösterisi muhteşemdi. İnanılmaz bir emek harcanmıştı. Kostümler, kareografi, müzikler, gösteriler, sarı zeybek finali büyüleyici, minik çocuklarımız ve öğretmenlerimiz herşey o kadar mükemmeldi ki , mutluluk gözyaşları içinde izledik. Egeberk ailesi içinde bir sene boyunca hiç üzülmedik, hep olumlu şeyler yaşadık. Verdiğiniz sevgi, emek, çocuklarımızın gelişiminde yaptığınız katkılar için binlerce teşekkür ediyoruz size. Başta Nesrin hanım olmak üzere, öğretmenimiz, canımız Duygu'ya, Elvan öğretmenimize, Meltem öğretmenimize, Havva teyzemize ne kadar teşekkür etsek azdır.Nilay ve Hafize öğretmenlerimiz, adı aklıma şuan heyecandan gelmeyen tüm Egeberk ailesi sizler müthiş insanlarsınız. Biz öğretmenimizden ağlayarak ayrıldık. Hayatımızda verdiğimiz en doğru kararlardan biri olan sizleri tanımak çok güzeldi. Binlerce kez teşekkürler...
  Öznur YÜCEL
  19.6.2015
  Canım oğlum mezun oldu.Kuzuların gösterileri harikaydı. Kızım , uğurböceğim, prensesim sende harikaydın. Küçücük bedenleri ile ne emekler verdiler sahnede bizlere. Öğretmenimizede çok teşekkürler...
  Hande Yazar ÇEPNİ
  18.6.2015
  Yıl sonu gösterisi muhteşemdi. İnanılmaz bir emek harcanmıştı. Kostümler, kareografi, müzikler, gösteriler, sarı zeybek finali büyüleyici , minik çocuklarımız ve öğretmenlerimiz herşey o kadar mükemmeldi ki, mutluluk gözyaşları içinde izledik. Egeberk ailesi içinde bir sene boyunca hiç üzülmedik, hep olumlu şeyler yaşadık. Verdiğiniz sevgi, emek, çocuklarımızın gelişiminde yaptığınız katkılar için binlerce teşekkür ediyoruz size. Başta Nesrin hanım olmak üzere, öğretmeniz canımız Duygu'ya, Elvan öğretmenimize, Meltem öğretmenimize, Havva teyzemize ne kadar teşekkür etsek azdır. Nilay ve Hafize öğretmenlerimiz, adı aklıma şu an heyecandan gelmeyen tüm egeberk ailesi sizler müthiş insanlarsınız. Biz öğretmenimizden ağlayarak ayrıldık. Hayatımızda verdiğimiz en doğru kararlardan biri olan sizleri tanımak çok güzeldi. Binlerce kez teşekkürler.
  İLKNUR ÖZTÜRK
  6.2.2015
  Karne gösterinizi ve yavrularımızı ben şahsım adına çok beğendim.Evlatlarımıza vermiş olduğunuz eğitim güzel bir gösteri ile bütünleşti. Size ve emeği geçen herkese minnettarım..
  GÜLCAN EREN
  6.2.2015
  Harika bir gösteri seyrettik. O minik yüreklerin çabalarına ,Egeberk ailesine ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.
  Esra Demir
  2.2.2015
  Merhaba Egeberk Ailesi ve sevgili öğretmenler; çok eğlenceli ve keyifli bir gün geçirttiğiniz için cok teşekkür ederiz. Çok emek vermişsiniz miniklere yüreğinize kalbinize sağlık... :)
  Nesin TAYLAN
  2.2.2015
  Gösteri müthişti.İzlerken çok eğlendik ve mutlu olduk.Larada ki özgüven ve katılımdaki başarısı çok hoşumuza gitti.Lara üzerinde tüm öğretmenlerin emeği büyük ama özellikle Büşra ve Serap öğretmen ikinizede Lara üzerindeki desteğinden çok hoşnutum.Herşey için teşekkürler.. 12 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyorum :)
  Firdevs TATLICIOĞLU
  2.2.2015
  Gösteri bir harikaydı çok beğendik. Oğlumun gelişimini görmek bizim için mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Size de emekleriniz ve özveriniz için minnettarız. Herşey için teşekkürler :)
  Derya Bahar
  2.2.2015
  Harika bir karne gösterisi yaşattınız bize,emeğinize sağlık.Küçücük olmalarına rağmen o kadar güzel ve başarılıydılarki bayıldık.Sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için çok şanslıyız vicdanımız çok rahat... Sevgiler :)
  Sibel Duru
  2.2.2015
  Ailecek gösteriyi çok beğendik.Hepsi çok şekerdi.Yılsonu gösterisini şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz:)
  Petek GÜNEY
  30.1.2015
  Bir değil ki on değil ki; kaç şarkıydı,kaç gösteriydi. Yine mi güzel yine mi kusursuz...Bütün çocuklarımız ancak bu kadar mutlu bu kadar iyi olur. Miniklerimizin alanda ki gelişimini sayfalarca didik didik edip daha da bizi bilgilendirdiğiniz için,böylesine güzel sunumlar hazırladığınız için, bütün sevginizi katarak bunca emek verdiğiniz için sevgili öğretmenlerimize ve Nesrin'imiz ablamız,teyzemiz,öğretmenimiz,kurucumuz sevgili Nesrin hanımımız herşey için çok çok teşekkür ederim.
  BERNA ÇAVUŞ
  27.1.2015
  Gösteri herşeye rağmen benim için heyecan vericiydi.
  EMEL KAYA
  27.1.2015
  MERHABALAR Gösteri müthişti:) Hepsi çok tatlıydılar. Kostümü lere ve slayta bayıldık. Çok duygulandık. Okulun ilk gününden bu güne kadar geçen dönemde ne kadar hızlı geliştiğini hatırladık.Emeğiniz ve ilginiz , sabrınız sevginiz için çok teşekkür ederiz.
  GÜLFERE KARALAR
  27.1.2015
  Yarı dönem gösteriniz harikaydı. Keyifle seyrettik.
  SEBLA ERDÖNMEZ
  27.1.2015
  MERHABALAR Karne gününde Selin imi sahnede görünce çok duygulandım. Benim minik kızım provalarda öğrendiği tüm şarkı ve hareketleri eksiksiz yapmaya çalışıyordu.Buna inanamadım çünkü daha çok küçük Aferim kızıma dedim. Ne güzel öğrenmiş ve tabiki iyi ki egeberk e vermişim dedim. Böyle iyi öğretmenler olduğu için :)
  ELİF ERZİNE
  27.1.2015
  SEVGİLİ EGEBERK ANAOKULU AİLES O anlarda yaşanan duygu yükünü kelimelerle ifade etmek benim için o kadar zorki anlatamam. Evimizin bebeklerini sahnede kostümler içinde devlenmiş olarak görmek, öğrendiklerini sergilemeye çalışmalarına şahit olmak benim için, tek kelime ile anlatabilir oda gurur.. Miniklerimizin küçücük bedenleri ile kocaman işler yaptırdığınız için bize de bu gruru yaşattığınız için hepinize çok teşekkürler. En kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız doğru ellere emanet etmenin grurunu bizlere yaşattığınız için teşekkürler.....
  HALİME İLGÜN
  27.1.2015
  Bizlere sunduğunuz bu güzel gösteri için hem teşekkür ediyor hemde tebrik ediyorum sizleri. Emeğinize sağlık çok keyifli izledik ve bi okadarda evlatlarımızla gururlandık. Tek kelime ile harikaydı çoook teşekkürler...
  ESİN GENÇLER
  27.1.2015
  Her zamanki gibi bayıldım.süperdiniz bütün öğretmenlere Sizin aracılığınızla çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.
  ŞULE UYSAL
  23.1.2015
  Gösterinizi izlerken hem eğlendik,hemde kendine güvenli bireyler görerek gururlandık.Sizler de emeğinizden dolayı sonsuz teşekkürler...
  ESRA KARAKAŞ
  23.1.2015
  Ara karne gösterinizi heyecanla ve mutlulukla izledik.Herşey çok güzeldi.Çok güzel hazırlanılmış.Çocukların hepsi harikaydı,Egemen'in gösteriye uyumu da bizi çok mutlu etti.Emeğinize sağlık.Her şey için çok teşekkürler.
  ELİZ TAVUKÇUOĞLU
  23.1.2015
  İpek böceğinin canlandırmasını çok beğendik.Eminim ipek böceğinin hayatını hiç unutmazlar.İngiilizce şarkılarda çok başarılıydı.
  NAZAN AYÇİÇEK
  23.1.2015
  Öncelike emeklerinize sağlık gösteri çok iyiydi.Özellikle çocukların konuışmalarına ,şarkı söylemelerine olanak sağlayan gösteriler çok hoşuma gittti.
  EMİNE PEHLİVAN
  23.1.2015
  Karne gösterisi büyük bir keyifle izledik.Çocuklar çok güzel ve başarılıydı.Mutlulukları ve heyecanları yüzlerinden okunuyordu.Öncelikle size sonrada tüm Egeberk ailesine oğlumuzun sizinle geçirdiği her gün ve böyle özel günler için çok teşekkür ederiz.Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  Sevinç Şen Önel
  23.1.2015
  Sevgili Nesrin Hanım, Bir kere daha Egeberk'li olmaktan onur duydum.Her yaptığınız organizasyonla,eğitim ve öğretim anlayışınızla,vizyonumuz ve misyonunuzla hem öğrencilerinizi hemde bizleri bilgilendiriyorve gururlandırıyorsunuz.Okulunuzdaki ilk dönemimizi tamamlamış bulunmaktayız.Ben sizin liderliğinizde başta elini daima omuzumda,yüreğimde,minik kuzumun üzerinde hissettiren canım arkadaşım Meltem Hanım'a ruhundaki cıvıtıları bizededuyuran kendi içindeki enerjiyi tamamen yaşatan Nilay Hanım'a içimizdeki çocuğu çıkaran ve kuzucukları içindeki renklerle şenlendiren Elvan Hanım'a yavrularımızın içlerindeki ışığı resme yansıtmasını sağlayan Hafize Hanım'a ve tabiki onları 6 aydır sabırla dinleyen ,ağladıklarında kucaklayan,seven okşayan ve onlarla birebir acısıyla tatlısıyla var olan ilk temel,adımları atan oyun terapistlerimiz Berna ve Gülşen Hanım'a sonsuz teşekkürlerlerimi sunuyorum.Ekibinizdeki her bir birey güleryüzlülüğü ,yardımseverliği ve profosyonelliği ile teşekkürü hakediyor.Havva Hanım,Fatma Hanım,fotoğrafçı abimiz,Süheyla Hanım ve Melek Hanım benim sayabildiklerim....Birinci dönem karnenizle kuzucukların gelişimi ile yaptığınız bilgilendirme ise bizleride yönlendirmek adına oldukça etkileyici. Hem bizim hemde evlatlarımızın gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı sizi ve ekibinizi yürekten kutlarım. Sevgiler..
  ENGİN - PETEK GÜNEY 28.06.2014
  30.6.2014
  Onca telaşının içinde İpeğin sevdiğinden olsun diye şekerliği talan eden sevgili Nesrin Hanım. Bize hayalimizde dahi gelmeyecek güzellikler yaşattınız herşey inanılmaz güzeldi. Sizin iş dsiplininize çocuklara olan sevgi dolu içten yaklaşımınıza hayranım. Dün 6 yaş velilerimizin ve çocuklarımızın ağlayarak ayrıldıklarına şahit oldum o günü şahsen hiç yaşamak istemiyorum ve iyi ki sizinle erken zamanda tanışmışız.Ve canım kızımın her yönde her türlü gelişimini gördükçe geleceğe birlikte yelken açmamızın haklı gururunu yaşıyorum. Siz okulunuz ve öğretmenleriniz dışarda anlatılan başına yansıyandan çok daha fazlasınız bunu sizinle ilk yılımızda çok daha iyi anladım.Ve okul pedogogumuz Süheyla Hanım ,doktorumuz Melek Hanıma bütün emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Son olarak, Nesrin Hanım size bütün bir yıl ilkleri bize yaşattığınız için minik kızımızın neleri başarabildiğini bize mükemmel bir şekilde bize sunduğunuz için her sabah bize hoşgeldiniz deyip her akşam bizzat uğurladığınız için arkadaşlığınızı, dostluğunuzu , ablalığınızı ,anneliğinizi, yöneticiliğinizi bizden bir an olsun sakınmadığınız için herşey için size çok çok teşekkür ederiz. Engin- Petek GÜNEY
  TUBA AKAY
  25.6.2014
  Bu yılsonuyla birlikte üçüncü kez izlediğimiz Egeberk anaokulu yılsonu gösterisini YİNE çok beğendik.Bu sürecin ne kadar çok emek ,sabır,özveri vei sevgi gerekğtirdiğini bir kez daha gördük.Tüm öğretmenlecrimize ,teyzeelerimize ,teknik personele kısaca tüm Egeberk Agnaokulu ailesine ve tabiki geleceğimiz olan çocuklarımıza teşekkür ediyorum iyiki varsınız...
  AŞKIN KÖRKAYA
  25.6.2014
  Gösteri baştan sona harikaydı.Çocukların kendine olan güvenleri müthişti,ben Yağız'ın halk oyunlarında rol almasınan son derece mutlu oldum,emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
  NECLA EVREN AKILLI
  25.6.2014
  Sevgili Egeberk Ailesi; Feza'nın ne kadar büyüdüğünü neler yapabileceğinive geleceğe yelken açmak için hazır olduğunu gösteren bu muhteşem gece için başta Nesrin hanıma ve sınıf öğretmenimiz Seda hanım olmak üzere emeği geçen tüm Egeberk Ailesine sonsuz teşekkürler..
  ÖZDEN ALAGÖZ
  25.6.2014
  Kostümler,müzikleri,kareografi özenle hazırlanmıştı.Zevkle ve gururla izledim.Emeği geçen herkese teşekkkür ederim..
  SEVİNÇ ODAĞ
  25.6.2014
  Sizlerle birlikte 4 yıl nasıl geçti hiç bilmiyorum.İlk gün dün gibi aklımda şimdi ise Toprak mezun oldu.Herşey masal gibiydi inanılmaz güzel,inanılmaz eğlenceli.Toprak hayata ilk adımlarını sizlerle birlikte attığı için çok şanslı.Gösteri süperdi emeğinize sağlık.Seda hanım öncelikle size sonra tüm öğretmen arkadaşlara ve herşey için Nesrin hanıma çok ama çok teşekkürler.Sizleri özleyeceğiz.Sevgilerle..
  EBRU-GÜRAY KARAKAŞLAR
  25.6.2014
  Kızım Duru Karakaşlar'ın Egeberk anaokulundaki 4.gösterisini izledik.Bu defa kep atmak için çıktı sahneye...Onu en az bizim kadar heyecanla izleyen,4 yıllık anaokulu yolculuğunda hep yanında olan ilk öğretmeni Seda Denk'e sonsuz teşekkürler.Sizi çok seviyoruz.Öğrenim hayatına sağlam temeller atarak başlamasını sağlayan müdürümüz Nesrin Civan ve öğretmenlerimiz tüm Egeberk ailesi sizleri çok seviyoruz.Asla unutmayacağız...
  Sibel Gülersoylular
  6.1.2014
  Böyle bir ortamda veliler ile öğrencileri buluşturduğunuz için teşekkür ederiz. 21.12.2013
  Gökhan SÖKMEN
  30.12.2013
  Öncelikle böyle bir etkinliğe bizleri dahil ettiğiniz için Teşekkürler.Ailelerin bir araya geldiği ve birlikte çoçuklarımızla aynı frekansta eülenceli vakit geçirmek çok keyifliydi.Bu etkinliklerin daha sık olması bizleri mutlu edecektir.Teşekkürler.
  Suna ŞENSOY
  30.12.2013
  Merhaba;Çocuklarımızla gün içinde beraber olup,böyle bir etkinliğe katılma fırsatı yarattığınız için çok teşekkürler.Çok keyif aldık.Kuzey ve Uras'ın etkinlik sırasındaki kareketlerini gözlemlemek,gelişmelerini izlemek beni çok mutlu etti.Nilay Hanım 'a ve öğretmenlerimize tekrar teşekkürler :)
  DENİZ ŞİMŞİRLİ
  26.12.2013
  Etkinliğinizden bende çocuğumda çok memnun kaldık. Hepiniz hem ilgili hemde cana yakındınız. Devamını diliyorum. Çocuklarla evde uygulamasını yaparak çok eğleniyoruz.
  FİLİZ- HALİM TOKYÜZ
  26.12.2013
  Biz ailece çok eğlendik.Görkem çok mutlu oldu, teşekkür ederiz.
  ELİF CİDDİ
  26.12.2013
  Sevgili kızımla birlikte, O'nun arkadaşlarının ve öğretmenlerinin bulunduğu böyle bir etkinliğe katılmak çok güzeldi.Kızımın o kulda, derslerde nasıl bir ruh halinde ve ne kadar keyifle hareket ettiğini izlemek müthişti. Bizim de onlarla birlikte oynayıp, hoplayıp dans etmemiz sanırım onlar içinde eğlenceli oldu. Benim için unutulmaz bir anıydı. Bu fırsatı yarattığınız için teşekkürler.
  GÜLCAN -GÜNAY EREN
  26.12.2013
  Çocuklarımızla yaptığımız çok güzel bir etkinlik oldu. harika vakit geçirdik. Melike öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz.
  MERVE GÜMÜŞ
  26.12.2013
  Ben öncelikle Erva ile bir etkinlikte bir etkinlikte olmaktan çok mutlu oldum. Erva' da çok mutlu olmuş ki bana her sabah "Sende derse gelecek misin?" diye soruyor.Bu gibi aile etkinliklerinin daha sık olmasını temenni ederim.
  Melike TAPAN
  25.12.2013
  Orff Müzik etkinliği genel olarak biliyorduk ama birlikte derse girince İdil için faydalı bir etkinlik olduğunu gördük.Eğlenceli vakit geçirdik.
  Şenay TUNALI
  25.12.2013
  Merhaba Değerli Meliha Öğretmenim ve Sevgili Nesrin Hanım,bugün oğlumla birlikte bir etkinlik yapmak öncelikle inanılmaz keyifliydi.İnanılmaz mutlu hissettim.Anne olduğum için bir kez daha çok şanslı ve mutlu olduğumu anladım.Buna vesile olduğunuz için çok fazla teşekkür ederim.Herşey çok güzeldi..Yüreğinize sağlık..
  Sedef Ziyanok
  25.12.2013
  Çok keyifliydi :) :)
  Burcu GÜDEMEZOĞLU
  25.12.2013
  Batu evde sürekli step etkinliğinden bahsediyor.Çok hoşuna gitmiş.Tabi eşim için de çok keyifli olmuş.Bu tarz ebeveyn-çocuk etkinliklerinin daha çok olmasını dilerim.
  Deniz ŞİMŞİRLİ
  25.12.2013
  Aile etkinliğinizin tadı damağımda kaldı.Benim açımdan eğlenceli ve keyifliydi daha sık olmasını dilerim.Uzay 'ı en çok etkileyen kısım anne ve babaların hareketleri yaparken bizi izlemesi..
  Meltem BAHAR
  25.12.2013
  Çok keyifli ve verimli bir etkinlik oldu.Sadece benim oğlum değil,tüm çocukların anne babası ile birlikte birşeyler paylaşmaktan son derece mutlu olduklarını gözlemledim.Öncelikle Nesrin Hanım'a ,Melike ve Meliha Öğretmenimiz'e sonsuz teşekkürler!
  Neslihan SEVİNÇ
  25.12.2013
  Neşeli ve faydalı bir etkinlikti.Teşekkürler..
  Emine ONARICI
  25.12.2013
  Sayın Egeberk Yöneticileri ve Öğretmenlerine, Aile katılımı etkinliği için çok teşekkür ederim.Deniz'i bir faaliyette görmek,onunla beraber bu anı yaşamak çok hoşuma gitti.Etkinlik çok keyifli geçti.Bu tip etkinliklerin devamını diliyorum.
  Ekrem ÖZTÜRK
  24.12.2013
  Çocuğumun okul içindeki davranışlarını yakından görme olanağı verdiğiniz için teşekkür ederim. Eğlenceli bir zaman geçirdiğimizi, öğretmen, veli, çocuk açısından güçlü bağlar oluştuğunu düşünüyorum.Ayrıca Melike öğretmenimizin çok içten olduğunu belirtmek isterim. TEŞEKKÜRLER
  İbrahim AKAY (DEDE)
  24.12.2013
  Aile etkinliği düşünce olarak fevkalade yararlı. Yılda en az bir iki defa bu tarz etkinliklerin olması çocukların motivasyonu yönünden yararlı. Ancak bu buluşmada dede, babaanne gibi yaşlıların müzik ritmine uyumda çocuklarla senkronize olmada zorluk çekildi. Ortam çok güzel, çocuklarımız emin ellerde.Selam ve sevgiler.
  Laura BİZER
  24.12.2013
  Etkinliği beğendim. Çocuğumun okulda yaptıklarını görmekten mutlu oldum. Yeniden gelip diğer etkinlikleri görmek isterim.
  Belen DURUL
  24.12.2013
  Çok güzel bir etkinlikti. Başka etkinliklerinde yapılmasını isterim.
  Belen DURUL
  24.12.2013
  Çok güzel bir etkinlikti. Başka etkinliklerinde yapılmasını isterim.
  Munise KART
  24.12.2013
  Çocuğumla ve onun arkadaşları ile beraber etkinlik yaptığımız için sizlere teşekkür ederim. Çocuğumun arkadaşlarını ve onların ailelerini tanıma fırsatı buldum. Bu tarz etkinliklerin devam etmesini umut ediyorum.
  Öznur YÜCEL
  24.12.2013
  Bende sizlere çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir etkinlik, oğlum çok mutlu oldu, bendinanılmaz mutlu oldum.Emeğinize sağlık.Herşey çok güzeldi. Oğlumla birlikte çok mutlu olduk. Ara ara böyle aile etkinliği yapılsın isterim Hele hele en son oynadığımız saklambaç oyunu harikaydı. Gerçek anlamda çok duygulandım o anda. TEŞEKKÜRLER
  Nermin Uslu AVCI
  24.12.2013
  Oğlumuzun okuldaki etkinliğini paylaşabilmek çok güzel bir deneyimdi.Özellikle Öge'nin step yaparken ki halini görmek müthişti. Umarım bu tür etkinliklerin sayısını arttırabilirsiniz.Bir sonraki etkinliğinize ailecek gelmeye çalışacağız. Bize bu güzel deneyimi yaşattığı için Egeberk ailesine teşekkür ederiz.
  Seda ÖKTEM
  23.12.2013
  Çok güzel bir etkinlikti. Çocuğumuz okulda nasıl vakit geçirdiğini gözlemleme şansım oldu. Bazı yaptığı hareketlerin neden olduğunu derse katılınca anladım. Heceleme ve ritimli vurmayı evdede yapıyor. Kaliteli oyun oynama konusunda yeni fikirler aldık. Bence bizler içinde çok iyi oldu. Yeni şeyler öğrendik. Yine yaparsanız yine gelirim.Bu seferde eşimin gelmesi için elimden geleni yaparım.Öykü çok şey öğreniyor sizlerden .Her eve geldiğinde yeni birşey öğrendiğini görünce mutlu oluyorum.Bizlerede okul aktiviteleri içinde yer verdiğiniz içn çok teşekkür ederiz.Yine gelmek isteriz. Nilay öğretmenimizede çok teşekkür ederiz. Enerjisinin daim olmasını dileriz.
  Sevil DEMİRCİ
  23.12.2013
  Ben ilk önce kendi adıma çok eğlendiğimi söyleyebilirim. Çocuklar gibi hiçbir şey düşünmeden eğlendik. Onların bizlerden ayrılabileceğini yeni büyümeye başladığını görmüş olduk.Çok küçük olmalarına rağmen büyük olgunlukla karşıladılar. Nilay öğretmenimize teşekkür ederiz. Bizi yarım saat boyunca herşeyden uzak birşekilde çok mutlu olmamızı sağladınız.
  Şule UYSAL
  23.12.2013
  Aslında Duru'nun bana öğretmeye çalıştığı şarkılar orff dersinde öğrendiği şarkılarmış :) Artık arada tahta kaşıklarımızı alıp şarkı söylüyoruz :)
  Pınar YÜCEL
  23.12.2013
  Bizlere böyle güzel bir gün yaşattığınız için bütün öğretmenlerimize teşekkür ederim. Çok güzel vakit geçirdik. Tekrarlanması dileğiyle :)
  Aynur YİĞİTOĞLU
  23.12.2013
  Oğlumun yanında olmak, onunla oyunlarına katılmak beni ve onu çok mutlu etti. Yanında olduğumu, onunortamında olduğumu hissetti. Birlikte bir etkinliğe katılmak bize çok iyi geldi. Hepinize çok teşekkür ederiz :)
  Nazan-Ahmet AYÇİÇEK
  23.12.2013
  Etkinlik anne baba olarak çok hoşumuza gitti. Çocuklarımız , arkadaşları, aileleri ve öğretmenleri ile vakit geçirmek güzeldi.Özellikle gün içerisinde bulundukları ortamda olmak yaşadıklarını gözlemleme fırsatı verdi. :)
  Yasemin YILMAZ
  23.12.2013
  Bende teşekkür ederim. Kızımla çok eğlendim. Çok iyiydi.Bir daha istiyorum. Kızımın ritim duygusu gelişti. Hergün daha iyi.
  Ömer KAYNAKLI
  23.12.2013
  Serra'yı hem okul ortamında hemde arkadaşlarıyla birlikte görme fırsatım oldu. Etkinliğe katılımı, oyunlar içindeki davranışı ve arkadaşlarıyla olan iletişimi beni memnun etti. Faydalı bir etkinlik olduğu kanaatindeyim :)
  Nurcan GÜZELSOY
  23.12.2013
  Çok eğlencelive güzel bir saat geçirdik. Çağan'dan isimlerini sürekli duyduğumuz diğer arkadaşları ve aileleriyle tanışmak içinde iyi bir fırsat oldu. Okulda nasıl zaman geçirdiklerini görmek güzeldi. Tekrarını bekliyoruz :)
  Neriman DERİN
  23.12.2013
  Herşey çok güzeldi. En önemlisi çocuklarımız bizimle birşeyler paylaştığı için çok mutluydu. Evde hala anlatıyor. Bu tür veli katılımlı etkinliklerin devamını da bekliyoruz. Teşekkür Ederiz.
  Emine PEHLİVAN
  23.12.2013
  Çok keyifli bir etkinlikti. çocuklarla ailelerin bir arada olup onların oyunlarını birlikte yapmaları güzel bir paylaşım. Bu yönde yapacağınız etkinliklere elimizden geldiğince katılmaya gayret göstereceğiz, çok teşekkürler :)
  Fevziye KADAYIFÇI
  23.12.2013
  Öncelikle böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için teşekkür ediyorum. Gerek Nilay öğretmenin gerekse sınıf öğretmenlerimizin tutumlarını ve çocuklarımıza olan davranışlarını çok beğendim. Çok samimi olduklarını düşünüyorum. Diğer etkinlikleride sabırsızlıkla bekliyorum :)
  Eliz TAVUKÇUOĞLU
  23.12.2013
  Etkinlikten çok memnun kaldım. Çok eğlenceliydi. Hem yapılan oyunlar hem de bunları oğlumla yapmak çok keyifliydi. Oğlumu ve arkadaşlarını gözlemledim. Oğlumun müzik-orff dersini nasıl geçirdiğini gördüm.Zaten paylaşılan sınıf fotoğraflarında çok hareketli ve eğlenceli geçirdikleri anlaşılıyordu :) Bu dersin oğluma ilerleyen zamanlarda neler kazandırabileceğini daha iyi kavradım. Öğretmenimize teşekkürler...
  Küra ÖNCÜ
  23.12.2013
  Öncelikle böyle güzel bir etkinliği gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Kızımla birlikte yarım saatte olsa dans edip eğlenmek hem bizi mutlu etti hemde kızımı :) Öğrendikleri şarkı ve dansları bizlerle birlikte bilerek yapmaları anne baba olarak gurur verici bir olay . Böyle etkinliklerin tekrarlanması bizi sevindirir.Teşekkr ediyorum...
  Selin İLERİ
  23.12.2013
  Etkinlik çok güzel, çok eğlenceliydi :) Teşekkür ederiz...
  Esra KEKİLLİ
  23.12.2013
  Aileri dahil ettiğiniz bu etkinlikte oğlumla birlikte iyi vakit geçirdik.Teşekkür Ederiz.
  Zerrin AYDIN
  23.12.2013
  Acaba Nilay'ı Ömür mü daha çok seviyor yoksa o çok sevdiği için biz mi? :)Çocuklarımızın isteklerini karşılamada oldukça başarılı :) Bence içlerindeki ritmi değil hayatlarındaki rengi kaybetmemelerini de sağlıyor.Teşekkür ederiz,devamlılığının gelmesi dileğiyle...
  Tülay ÖZELMAS
  23.12.2013
  Çok eğlendik.Hepimiz çoçukluğumuza döndük.Nilay Hanım'ın enerjisine hayran kaldım.Böyle etkinlikler daha sık düzenlenirse seve seve katılırım.Boş zamanım olsa her müzik dersine katılırdım :)Çok teşekkür ediyorum harika bir gündü.
  Jale YAĞCI
  23.12.2013
  Kızımız ile katıldığımız müzik etkinliğinde kızımızın mutluluğu bizi en çok etkileyendir.Ayrıca iş ortamından sıyrılıp kızımız ile birlikte güzel bir vakit geçirmek bizi çok mutlu etti.Elimizde olsa tüm müzik etkinliklerine katılabiliriz :)Ayrıca Nilay Hanım'ın enerjisinin kızımız üzerinde çok olumlu bir etkisi olduğuna inanıyoruz.Davetiniz için Teşekkürler...
  Elif ŞAHİN
  20.12.2013
  Güzel bir etkinlikti.Deren'in yaptığı hareketleri ben yapamadım :))) Step dersinin etkinliğini, içeriğini görmüş olduk. Müzik eşliğinde görsel ve sözel yönergelere uyumlarını izledik. Güzel bir çalışmaydı, diğer dersler için de yeni etkinliklerinizi bekleriz. 20.12.2013
  Hale GEZER
  20.12.2013
  Aile katılımları çocuklar için okulda yaptıkları çeşitli etkinlikleri anne ve babaları ile paylaşma ve onlara bunları sergileme ebebeynlerinde kendilerine eşlik etmelerini görebilmeleri açısından önemli ve mutluluk verici onlar kendi dünyalarında yaptıkları bütün faaliyetleri ebeyenlerine de yaptırabilmenin birlikte paylaşabilmenin tadını alıyorlar. Sizede vesile olduğunuz için teşekkür ederiz. 20.12.2013
  Hafize TÜRK ÖNGÜÇ
  20.12.2013
  Sevgili Egeberk Ailesi öncelikle bizi eğlenceli bir etkinlikte bir araya getirdiğiniz ve kızım ve beni mutlu ettiğiniz için teşekkürler.Step çalışmalerı, oyun,dans,müzik,yarışma,nefes egzersizleriyle bütünleşmiş harika bir sürece dönüşmüş.Öğretmenlerimin emeğine sağlık... 20.12.2013
  Naciye - Mustafa ÇAVUŞOĞLU
  20.12.2013
  Bu etkinliği gerçekleştirdiğiniz için öncelikle branş öğretmenimize ve öğretmenimiz Aysun hanıma çok teşekkürler yoğun iş tempomuzda çocuklarımızla böyle bir etkinlik yapmamız bizleri iş stresimizden uzaklaştırıp çocuklarımızın farklı yönlerini o heyecanlarını görmemizi sağlıyor etkinliklerinizin devamını bekliyoruz :)) 20.12.2013
  Gülay YAZICIOĞLU
  20.12.2013
  Çok keyifli ve güzel bir etkinlikti teşekkür ederiz. 20.12.2013
  Gülşah - Erçin ŞENAY
  20.12.2013
  Erdem ile etkinliğe katılmaktan keyif aldık. Çocuğumuzdaki değişim ve gelişimi yakındak izlemiş olduk. Eğlenceli çalışmanız için tüm ekibinize teşekkür ederiz. 20.12.2013
  Funda ALICI
  20.12.2013
  Çok keyifliydi :)) öncelikle tüm okul personeli tarafından güler yüzle karşılanmak daha sonra heyecanla etkinliğimizi yapmak çok güzeldi. Bu güzel günü bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz. 20.12.2013
  Serap DEMİRYÜLEK
  20.12.2013
  İnanılmaz güzel ve keyifliydi. Çocuğumla birlikte eğlenceli bir yarım saat geçirmek beni çok mutlu etti, böyle güzel bir organizasyon için herkese çok teşekkürler... 20.12.2013
  Başak AKAR
  20.12.2013
  Çocuklarımızla birlikte hem eğlendik, hemde öğrendik.Aile olarak çok keyif aldık. :) Bitmesini hiç istemediğimiz sihirli yarım saat için sizlere ve birbirinden değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz... 20.12.2013
  TUBA AKAY
  2.7.2013
  Heyecanlandım,mutlu oldum,duygulandım,eğlendim ve gurur duydum.... Yılsonu gösterini başından sonuna kadar büyük zevk ve ilgiyle izledim.bu güzel akşamı bizlere hazırlayan çocuklarımıza,öğretmenlerimize.tüm Egeberk anaokulu ailesine teşekkürler.....
  EBRU USLUER
  2.7.2013
  SEVGİLİ EGEBERK AİLESİ İşte yolun sonu.Ayrılıkları hiç mi hiç sevmiyorum.Zeynep 3 yıl sizinleydi. Bu süreçte iyiki vardınız. Malum kızımız ürkek çekingen duygulu bir kişilği varken sizinle pek çok şeyi aştı. Başta Meryem öğretmenimiz Nesrin hanım Havva teyzemiz Fayize hanım, Meltem hanım ve Melike hanım ve her sabah serviste bizi güler yüzle karşılamaktan yorulmayan Seda öğretmen. Yine servis öğretmen Ayşegül öğretmen ve Aysun öğretmen ve tabiki teacher imiz biricik Betül ablamız Hepinizi öyle çok sevdikki unutmak bir yana nasıl ayrı kalacağımızın derdindeyiz inanın. Zeynep bu ayrılık sürecini nasıl atlatır pek kestiremiyorum. Kızımız için gerçekten sizi seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi her defasında bize hissettirdiniz. Hepinizin emeklerigerçekten ödenmez. Ayrı ayrı yaptıklarınız fedakarlıklarınızı anlatmaya ne kelimeler yeter ne de zaman... Size teslim ettikten sonra o küçücük yüreklerinin bedenlerin yıl sonu gösterilerinde göstermiş olduğu performans inanılcak gibi değil. Tüm hazırlık aşamalarının sizin için ne kadar yorucu olduğuda tartışılamaz ama biliyorum o gösterilerdeki gülümseyen gözler ağlamaklı veliler az da olsa yorgunluğunuzu almıştır. Kısacası Egeberk ailesine sonsuz teşşekkürü borç bilerek yolunuz ve yolumuz açık olsun diyorum Ömür boyu ailemiz ailenizi hiç unutmayacak. Nesrin teyze iyiki böyle bir okul açmışsın Meryem öğretmenim iyiki varsın. Seda öğretmenim nasıl da gülen gözlerin var Havva teyze pamuk gibi bir ses tonun yumuşacık kalbin var Meltem öğretmenim davulu ne de güzel çalıyorsun. Nilay öğretmenim sen zaten tamamen bizim dünyamızdasın, Betül abla bu kadar mı yakışır her şey sana.... Sevgi ile kalın.....
  EMEL SEMİH KILIÇ
  2.7.2013
  Evet birkez daha Egeberk Anaokulunu tercih ettiğimiz için gururlandık gösteri biharikaydı çokbüyük bir keyif aldık. eğlendik bu günün küçükleriyarının büyüklerinden çok şey öğrendik başta okulumuzun kurucusu sevgili Nesrin hanımolmaküzere değerli Buket öğretmenim ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını dileriz..
  ZERRİN ÜST AYDIN
  2.7.2013
  Çocuklarımızın doğru yerde doğru insanlarla birlikte doğru bilince sahip bireyler olarak yetiştirildiğini en güzel şekilde anlatmanın yolu olan yılsonu gösteri için size öğretmenlerimize ve tüm kadronuza teşekkür ederiz emeği geçen herkese teşekkürler... En çok ta kocaman sahnede ufacık duran ama boylarından büyük işler yapabilen çocuklarımıza teşekkürler.. Yaşattığınızın hazzın ve grurun tarifi yok...
  HÜLYA LAÇİN
  2.7.2013
  TEBRİK EDERİM. Herkes bütün özverisi ile yılsonu gösterisi için emek vermiş.Siz ve tümöğretmenleri yardımcı ablaları canı gönülden tebrik ederim.Çok güzelbir anı yaşattınız bizlere, Teşekkür ederiz.
  Yasemin KUYUCUK
  28.6.2013
  Yıl sonu gösterisi tek kelime ile harikaydı.Çocuklarımızla gurur duyduk,profesyonel bir gösterisi aratmadılar.Bütün bu organizasyonun arkasında büyük bir emeğin olduğunun farkındayız.Çok teşekkür ederiz...
  LEYLA ÖZTÜRK
  27.6.2013
  Muhteşem bir yıl sonu gösterisiydi.Geçen sene bu kadar zevk alamamıştım.Gözlerim dolu dolu izledim Her şey çok güzeldi.Nesrin Hanıma ve öğretmen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum...
  AYBERK URAL
  27.6.2013
  Yıl sonu gösteriniz harikaydı.Hepimiz çok gururlandık.Egeberk e yakışır bir gösteri oldu.Hepinizin emeğine sağlık. Teşekkürler...
  SİBEL GEZGİN
  27.6.2013
  Gösteri genel anlamda bakıldığında güzeldi.Uzun emek ve çaba sonucu hazırlandığı belliydi ancak, gece ile ilgili fotoğraflar okul sitesinde oldukça yetersiz konulmuş.Bu yıl ki gösteri cdsini bilmiyorum ama geçen yılki hayal kırıklığına uğratmıştı.
  FATİH - SEDEF YAPAREL
  27.6.2013
  Yılsonu gösterisinde çocuklarımızın gösterdiği başarıdan çok etkilendik.Nekadar büyümüş ve gelişmişolduklarını gördük.Çok teşekkür ediyoruz.
  NURŞEN DAĞLI
  27.6.2013
  Yıl sonu gösterisi çok güzeldi.Bu yıl biraz daha büyüdüklerinden mi yoksa daha çok çalıştıklarından mı bilmiyorum.Hepsi çok başarılıydı.Emeğinize sağlık...
  ÇAĞDAŞ ÖZCAN
  27.6.2013
  Bizim için gösteri çok güzeldi mükemmeldi.Çocuklarımız çokçalışıp,neler yapabildiklerini gösterdiler. Hep beraber çok çalışılmış çok emek harcanmış.Halk oyunları mükemmeldi.Çok duygulandık.Ellerinize sağlık Çok teşekkürler
  Arzu-Oktay SOMAY
  25.6.2013
  Sevgili,sevgi dolu Nesrin Hanm;kocaman kalpli güzel öğretmenlerimiz,yüne müthiştiniz.Çpcuklarımızın becerilerini seyretmek için geldiğimiz yıl sonu gösterisinde yine kalplerimize dokundunuz... Atamıza,bayrağımıza,Çanakkale Destanmıza,kim olduğumuzu hatırlayıp gururlandık.Her bir yavrumuzun minnacık yürekleriyle bu özenli organizasyonda yer almaktan ne kadar keyif aldığnı gördük ve bu aileye ait olan kerkesin yüzündeki haklı gururu ve neşeyi yaşadık. iyi ki sizleri tanıdık,iyi ki varsınız.....! 14.06.2013
  NUTİYE FİDAN
  24.6.2013
  Etkinliğinizi izlerken çok duygulandık ve onurlandık,aynı zamanda bol bol ağladık.Yiğit Taha ilk başladığında küçücük bir yumurtadan çıkan civciv olmuştu şimdi ise bakıyorum ne kadar yol katetmişsiniz başarılarınızın devamını diliyorum sizi tebrik ediyorum.Teşekkürler...
  Ebru TAŞÇI
  21.6.2013
  Yılsonu gösterisi mükemmeldi. Çok duygulandık izlerken ve hiç sıkılmadık. Emeğinize sağlık...
  Gaye KANATLI
  21.6.2013
  Yılsonu gösteriniz mükemmeldi. Özellikle ülkemizin zor günler geçirdiği bu günlerde Atamızı ve değerlerini unutmadığınız için bir kere daha teşekkürler.Oğlumu sizler gibi Atatürkçü bir kuruma teslim ettiğim için çok gururlandım. Gösterimizde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler.
  Aynur BÜYÜKKAL
  21.6.2013
  Gösteri gerçekten çok güzeldi. Tüm çocuklar çok başarılıydı.Özellikle Çanakkale Şehitleri ile ilgili gösteri gerçekten çok duygulandırdı. Başta Nesrin Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerin emeğine salık... Cansu ilebirlikte 3. kez bu heyecanı ve mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.
  Canan ÇÖLKESEN
  21.6.2013
  Cuma günü bizlere sunduğunuz harika şov için sizleri ve diğer öğretmen arkadaşlarınızı tebrik ederim. Çok eğlendik, teşekkür ederiz. 2 gündür Dünya Çocukları şarkısını mırıldanıyorum:) Özellikle ispanyol dansını çok beğendim. Kızlarınız bir harikaydı...
  SUMRU-BARIŞ TATALLAR
  21.6.2013
  Nesrin hanım,sıcak kanlı tutumunuzla ve bize verdiğiniz güvenle hiç düşünmeden kızımızı Egeberk ailesine dahil ettik.İki sene önce sabah ilk servis geldiği günü hiç unutmuyoruz.Duru serviste koltuğun içinde kaybolmuş,camdan bize el sallamasını görebiliyorduk,bir tebessüm ve arkasından hüzün kapladı içimizi ...artık büyüyordu...Yaşıtlarıyla tanıştı,sosyalleşmeyi,paylaşmayı,kendini ifade etmeyi sizlerle öğrendi.İkinci yılımızda artık Durudaki değişiklikleri çok net görebiliyorduk.Bu sene yapılan muhteşem gösteri ile profesyonelleşen küçük sanatçıları izlemekten çok büyük keyif aldık.İki sene boyunca başta Nesrin hnm ve Seda öğretmenimiz olmak üzere ,branş öğretmenlerimize,tüm teyzelerimize,güzel resim çeken Hasan abimize,kızımızı okula güvenle taşıyan şöför amcalarımıza ve kızımızın üzerinde emeği geçen herkese..tüm EGEBERK ailesine sonsuz teşekkürler..Kabimizdeki yeriniz her zaman çok özel...
  Erkan-Selime KARAGÖZ
  21.6.2013
  SEVGİLİ EGEBERK AİLESİ; DEĞERLİ KURUCUMUZ NESRİN HANIM,ÇOK DEĞERLİ ÖĞRETMENİMİZ LEMAN HANIM; İLK GÜNDEN İTİBAREN BU GÜNE KADAR OLAN SAMİMİ İÇTEN DUYGULARINIZ VE SMSICAK GÜLÜMSEMENİZİ BİZLERDEN VE ÇOK DEĞERLİ ÇOCUKLARIMIZDAN ESİRGEMEDİĞİNİZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.BAŞARNIZI BİR KEZ DAHA BU ANLAM DOLU YIL SONU GÖSTERİMİZDE GÖZLER ÖNÜNE SERDİNİZ.BİZ KARAGÖZ AİLESİ OLARAK ÇOK MUTLU BİR O KADAR DA DUYGUSAL ANLAR YAŞADIK.ÇOCUKLARIMIZLA ONUR VE GURUR DUYDUK.EMEĞİ GEÇEN TÜM ÖĞRETMEN VE TÜM EGEBERK AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNAR,DAHA NİCE GÜZEL GÜNLER VE ORGANİZASYONLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE SEVGİYLE KALIN... 14.06.2013
  Berrin KARTAL
  20.6.2013
  Geçen sene izlediğimiz harika gösteriden sonra bu senede muhteşem bir gösteri izledik.Biz ailecek tüm gösteriyi izlerken çok keyif aldık.Çocukların kendilerine güvenen tavırları,kostümleri,kareografiler...herşey harikaydı.Çocuğumuzu sahnede izlerken büyük gurur duyduk.Böyle bir geceyi bize yaşattıkları için başta Nesrin Hanım'a ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkürler..
  Ebru HEPER
  20.6.2013
  Sene sonu gösterimizi seyrederken çok duygulandım.Sene başından beri minikleriimizin ne kadar büyüdüğünü gördük ve artık bende varım diyorlardı.Siz sevgili öğretmenlerimiz onları o kadar güzel sevgi ve sabırla yönlendirerek harika bir program çıkardınız.Önce Nesrin Hanım'a daha sonra sevgili öğretmenlerimiz ve hayattaki en önemli değerlilerimiz olan çocuklarımıza çooook teşekkürler.HARİKAYDINIZ EGEBERK
  Semra TÜRKMEN
  20.6.2013
  Minik bedenlerden muhteşem bir gösteri izledik.Tüm öğretmenlerimize ve emeği geçenlere çok teşekkürler...
  FULYA YILMAZ
  20.6.2013
  Gösteri cidden çok keyifliydi.Emeğinize sağlık,her yaş çocuğu ayrı bir ışık saçıyordu.Bizlerle bu muhteşem organizasyonu sunduğunuz için çok teşekkürler..
  Öznur-Hasan SÖNMEZ
  20.6.2013
  Gösteri yine muhteşemdi...Kocaman sahnede minik dev melekler...özgüvenlerine hayran kaldık, sahneden gözlerimizi alamadık.Başta Nesrin hanım olamk üzere siz değerli öğretmenlerimize emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz.Bu yılda geçen yılki gibi kapanış gösterisi inanılmaz güzel ve duygu yüklüydü.Gözyaşlarımızı tutamadık.Ve Egeberkten...bir Egeberkli olmaktan bir kez daha emin olduk gurur duyduk.
  Tuğba-Yalçın ALGON
  20.6.2013
  Çok iyi hazırlanılmış bir gösteri idi, çocukların hepsi çok eğlendi.Teşekkür ederiz.
  Feray KILIÇ
  20.6.2013
  Sevgili Egeberk Ailesi; Öncelikle bizlere yaşattığınız kusursuz gösteri için çok teşekkür ederiz.O kadar gurur verici eğlenceli bir geceydi ki anne olarak ne kadar duygulandğımı anlatamam.Gösterinin tümü, çocukların heyecanı, kendilerine olan özgüvenleri, sahne arkasındaki o heyecanl koşuşturma o kadar çok şey varki size teşekkür etmemiz için herşey için sonsuz teşekkürler. En başta müthiş özverili kocaman kalpli Nesrin Hanım'a, çocukları inanılmaz bir sabırla gösteriye hazırlayan ve son günlerde çok ihtiyacmız olan Ata'mızı birkez daha anmamıza vesile olan o güzel sesiyle bizleri duygulandıran Meltem Öğretmenimize, ve değer veren tüm öğretmenlerimize bir anne olarak tüm kalbimle teşekkürler. Ve gelelim Ayşegül Öğretmenimize; Eren'in "anne okuldaki annemiz Ayşegül Öğretmenim değil m ben onu çok seviyorum ama seni de çok seviyorum" dediği bizim için çoook özel insan.Ayşegül öğretmenimize sonsuz teşekkür ediyorum. Size güvendiğim ve beni hiç yanıltmadığınız için teşekkürler Egeberk... Feray KILIÇ
  Ayşen SİNGİN
  20.6.2013
  Onur için önemli olan okul öncesi eğitimde son derece iyi bir şekilde destek verdiğiniz iiçin teşekkür ederiz.Onur'un anne babası olarak yıl sonu gösterisini çok güzel bulduk.Yaplan tüm hazırlıklarda emeği geçen tüm öğretmenlerimizin ellerine sağlık.Bu eğitim yılında sizinle yelken açtığımız ve Leman Öğretmeni tanıdığımız için çok mutluyuz.
  Serpil ADIGÜZEL
  20.6.2013
  Merhaba Leman Öğretmen;çocuklarımız yine küçücük bedenleri ile kocaman yürekler sergilediler.Gösteri başından sonuna kadar göz yaşlarımı tutamadım.Bu bizim 3. yıl sonu gösterimiz,ancak her sene aynı heyecan ile bu kez bize neler sergileyeceklerini bekliyoruz.Süper,harikaydınız.
  Zeynep-Sedat SILACI
  19.6.2013
  Gösterideki emekleriniz için size ve tüm emeği geçenlere teşşekür ederiz
  Pınar-Altan OCAK
  19.6.2013
  Gösteriyi çok beğendim özellikle ülkelerden Hindistan çok yakışmış çocuklarımıza çok gurulandım izlerken en az onlar kadar eğlendim.Size'de ayrıca tekkür ederim ilginiz ve alakanız çok güzel
  Özlem-Onur GÜREL
  19.6.2013
  Bizlere sunduğunuz kusursuz gösteri için hem taşekkürlerimi sunuyor,hem de tebrik ediyorum.Emeğinize sağlık! her mecrada söylediğim gibi "Egeberk'in farkını anlamak için çocuğunuzu okula göndermek bile şart değil.Birgün ziyaret etmek farkı görmeye yeter!Nesrin hanım başta olamak üzere Meltem hanım ve sizve tüm ekibi öpüyorum
  Belma-Abdullah OKTAY
  19.6.2013
  Kızımın ne kadar özenli ve başarı odaklı bir okulda olduğunu bir kezdaha hatırlattı bana gösterş gecesi.Herkesin emeği çok.Herkese teşekkürler.İyiki varsın Egeberk
  Sanem-Emre GÖZEĞER
  19.6.2013
  Gösteri çok çok çok güzeldi.Emeğinize sağlık.Çocuklarımızınhepsi çok harikaydı.
  Pınar-Engin BAYRAM
  19.6.2013
  Başta Nesrin hanım ve siz değerli öğretmenlerimize teşekkürv eder, böyle güzel bir gösteri izlediğimiz için çok mutlu olduk.Sizleri ve çocuklarımızı kutluyoruz.
  Nurtaç VARDAR
  19.6.2013
  Ayşegül Hanım, aylarca çalışmalarınızın meyvesini aldınız bence, öncelikle çocuklar çok mutluydu ve bizlerde onlarla gurur duyduk. Emeğinize sağlık.Çok güzel bir gösteri olmuştu.Ben ayrıca size çok çok teşekkür ederim.Gülce sabah kalkıp okula gelene kadar "beni okula bırak" , "ne zaman okula gideceğiz" diye soruyor.bu değişimde emeğiniz çok büyük.Teşekür ederim.
  Funda-Murat ALICI
  19.6.2013
  14 Haziran gecesi koca bir sahnede minnacık adımlardan dev sesler yükseldi.Harika bir yıl sonu gösterisi idi.Herşey için yüm EGEBERK ailesine teşekkürler.
  Naciye ÇAVUŞOĞLU
  19.6.2013
  Gösterimiz çok güzeldi izlerken bir an bile gözlerimizi kapatamadık Egeberk çalışanlarını bu güzel gösteriyi bizlere yaşattıkları için canı gönülden teşekkürler.
  Sevinç ODAĞ
  19.6.2013
  Merhaba, herşeyden önce çok keyifli bir gösteriydi. Başarınızın daimi olmasını diliyorum.Bu sene Toprak üçüncü kez sahnedeydi ve biz onu, ilk günkü heyecanla izledik.Biliyorum ki sizlerin sayesinde sahnedeki kendilerine olan güvenleri hayatları boyunca yanlarında olacak. Tebrikler Sevgiler Sevinç
  Zerrin Üst Aydın
  24.1.2013
  21.01.2013 günü 15 adet ARI vızıldadı, Egeberk Anaokulu' nun sahnesinde. Bu arıların aileleri de mutluluktan uçtu:) Biz velileri, çocuklarımızın ilk kez sahnede birşeyler sergilemesinin heyecanı ve gösterinin güzelliğinin ötesinde çocuklarımızın bu durumu o kadar doğal birşeymiş gibi algılanması çok daha şaşkın etti bizleri. Çok da haklı bu arılar duruma ve bu güzelliklere şaşırmamaya, çünkü onlar alışkın okulda buna benzer süprizlerle karşılaşmaya... Başta Nesrin hn ve sınıf öğretmenleri olmak üzere emeği geçen herkese; öncelikle çocuklarımıza aşıladığınız özgüven ve yapabilme gücü hatta desteği, bizlere de onları izleyip okuldaki mutluluklarını paylaşma fırsatınız için; çok teşekkürler...
  Şule KARAKOÇ
  Bizlerde çocuklarımızdaki bu güzel gelişimi gördükçesizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Katılımda çocukların,özellikle de oğlumun ritim duygusunun oldukça geliştiğini,vicudunu kullanmakta gayet başarılı oldığunu ve verilen komutlara uyum göstermede oldukça iyi olduğunu gördüm.Grup içi hareketi güzeldi.Zaten Nilay öğretmenimize ayrı bir sevgisi var.Öğretmen mutlu ben mutluyum.Her şey için teşekkürler.
  Çiğdem Göral
  Çok eğlenceliydi.Çocuklarla yaptıklarını paylaşmak hem onları,hem bizi çok mutlu etti.Onların en büyük hayallerinden birisi bizi o sınıfta öğrenci olarak görmek ve kendi yaptıklarını bize yaptırmaktı.Siz onların bu hayalini gerçekleştirmiş oldunuz.Keşke bütün velilerimiz katılabilseydi.İlgi ve sevgiisnden dolayı Nilay Öğretmene teşekkürler.
  Pınar Ocak
  Evet gayet keyifliydi.Çocuklar için de eminim öyle olmuştur.Eve geldiğimde çok fazla konusu oldu.Demirapl'in çok hoşuna gitti,Bizimde yapılan faliyetleri görmemiz iyi oldu. Bazı dersleri merak ediyordum.Bu da onlardan biriydi.Ara sıra tekrarlanması hem çocuklar için hem de bizim için iyi olur.
  Belma Oktay
  Öncelikle günün stresini attırdığınız için kendi adıma çok teşekkür ederim.Çocuk olmak güzelmiş,hatırladık. Kızımla birlikte okulda bir etkinlik paylaşmak kendini çok mutlu etti.Büyüklerin içinde Denizde biraz utanma ve çekinme de olsa çok faydalı oldu.Tekrarını bekleriz.
  Öznur Sönmez
  Evde 5-10 dk. das edip yorulup bırakıyoruz ama etkinlik olunca 40 dk müthiş keyif aldığımız bir an oldu.Şahsen ben bayıldım ve çok eğlendim.Bu arada çınarın okulda nasıl ciddi bir karaktere büründüğünü gözlemledim.Gülmemek için bile kasar mı bir çocuk kendini.Müzik öğretmeninin enerjisine ayrıca hayran kaldım.Çok çok keyifliydi.Çok teşekkürler,devamını bekliyoruz.
  Sevgi Yalçın
  Öncelikle bu organizasyon için teşekkür ederiz.Çocuğumuzun gün boyunca bulunduğu atmosferi yaşadık,çocukluğumuza döndük Çocuklarımız için de anlamlı olduğunu düşünüyorum.Diğer derslerde de beraber olmak dileğiyle.Nilay öğretmenimizle de bu güzel ve neşeli etkinlik için teşekkür ederiz.
  Emel Kılıç
  Böyle bir etkinliğe katılmak inanılmaz keyifliydi,çok eğlendik.Bu tür etkinliklerin tekrarlanması hatta tüm branşlatr için bizi çok mutlu eder. Başta Nesrin Hanım olmak üzere Nilay Öğretmenimize Duygu Öğretmenimize teşekkürlerimizi sunarız. Nilay Öğretmenim süpersiniz,canlılığınız hareketliliğiniz,çocuklarımızın hayatına fazlası ile renk katıyorsunuz.
  Banu Ulusoy
  Çocuklarla birlikte okul ortamlarında vakit geçirmek çok eğlenceliydi.Ayrıca Kaan'ın okulda çok mutlu olduğu her halinden belliydi.Bunu görmek beni de çok sevindirdi.Bu ortamı sağladığınız için çok teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim
  Ebru Heper
  Anne-çocuk-öğretmen üçgeni arasında yapılan güzel bir faliyet velilerin kaynaşması ve çalıştıkları ortamda bulunup beraber katılmaları çok güzeldi.Teşekkürler.
  Sema Semerci
  Sevgili Egeberk Ailesi; Çocuklarımızla katılmış olduğumuz Drama etkinliğimizde çok güzel zaman geçirdik.Çocuklarımızla yaptığımız herşey çok güzel ve değerli.Çok ta alışık olunmayan (veliyi sıkça okul etkinliklerine davet etmek)fakat olabilirmiş,yapılabilirmiş dedittiren etki,nliklerimizin devamını hep birlikte yaşayabilmek ümidiyle. Sevgiler..
  Naciye Çavuşoğlu
  Mükemmel bir etkinlikti,eşim ve ben çok zevk aldıkÖzellikle Ceylin bayıldı ve çok sevindi.Bütün akşam bunu konuştuk.Böyle bir etkinlik düşünüp yaptığınız için Ktkıda bulunan herkeze teşekkür ediyoruz.Böyle bir etkinliği gerçekleştirmeyi sağladığı için Nesrin Hanım'a çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  Nurşen Dağlı
  Çok güzel,eğlenceli bir etkinlik geçirdik.Daha önce çocuğumu herhangi bir derste izlemeşansım olmamıştı.Bu etkinlikte hem birlikte eğlendik,hem de onun derse katıldığını gördüğüm için mutlu oldum.Teşekkürler.
  Hilal Hanım
  Bu sabah spor salonuna veliler olarak indiğimizde çocuklarımızın yüzlerindeki o çılgın mutluluk çok etkiledi.Çok başarılı ve eğlenceli bir drrsti.Gerçekten çocuğum çok şanslı hepinize sonsuz teşekkürler.Seneye sizleri çok arayacağım.
  Gülşah Şenay
  Oğlumuzun evde anlattıklarını onunla birlikte okulda bire bir yaşamak bizi mutlu etti.Başarılı çalışmanız için teşekkür ederiz.
  Rana Davrişev
  Müzik etkinliğinde çocuğumla birlikte çok güzel vakit geçirdik.
  Serap Demiryürek
  Önceliklebütüm öğretmenlerimizi kutluyorum.Böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri için ve ben inanılmaz eğlendim.Oğlumla birlikte vakit geçirmek onunla oyunlar oynayıp dans etmek çok güzeldi.Ve onun öğrendiklerini görmek beni çok duygulandırdı.Hepinize ayrı ayrı teşekkür eder,başarılar dilerim.
  Hafize Öngüç
  Orff-müzik eğitiminin çocuğumun gelişimine katkısının bu işin en en uzmanı tarafından alıyor olması büyük şans.Yptığımız etkinlikte ailelerin full katılımı çok şıktı.Dersin başladığı andan bitimine kadarki süreçte tüm veli ve çocuklar aynı anda ulaşılıp birebir katılımı sağlandı (çok büyük bir başarı) tempo neredeyse hep yüksekti. (ben çok yoruldum ) çocuklarımızla çok eğlendik.Eğlenirken,oynarlen dans ederken,zıplarken aslında bunu ritim ,dikkat,uyum ve vicudumuza koordine edebilmek için yapıyorduk sanki. (ben bile anladım) Çok şıktı,öğretmenimiz çok yakışıyor.
  Pınar Bayram
  Merhaba;etkinlik güzel ve paylaşımcıydı.Kızım çok eğlendi.Tekrar yapılması faydalı olacaktır.Fakat rutin olarak değil de ara ara olması daha zevkli kılacak diye düşünüyorum.Teşekkürler.
  Hande Ceylan
  Çocuğumla geçirdiğim her an benim için çok güzel.Okulda yaptıklarıni,yaşadıklarını bize gösterirken çok mutlu olduğunu düşünüyorum.Koala ile ilgili öğrendikleri de eminim hiç aklından çıkmayacaktır.Melis mutlu olunca birşeyler paylaştıça biz de çok mutlu oluyoruz.Teşekkür ederiz.
  Tuğba Akay
  Etkinlik hem eğitici hem eğlenceliydi.Kendi çocuğumuzla bu eğlenceyi paylaşmak hem ona hem bize mutluluk verdi.Telekkür ederim.Sağlıklı,mutlu günler ..
  Mehtap Dinç
  Çok neşeli,eğlendirici bir etkinlikti.Türk Eğitim Vakfının eğitimlerinde kullandığı drama eğitimlerine benzettim.Ayrıca diğer velilerle tanışmış olmaktan çok memnun kaldım.Serkanın böyle eğitimlere dahil olduğunu bilmekten çok memnunum.Ayrıca eğitim günü gözlemlediğim kadarıyla da Serkan drama işini çözmüş.Okulunuzu ve eğitimlerinizi tebrik ediyorum.
  Bilge Candar
  Çok keyifli ve eğlenceliydi.Daha sık yapılmasını tercih ederiz.Bu etkinlik teşekkür ederiz.
  Elif Şahin
  Biz de veliler olarak böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için teşekkür ederiz.Yapmış olduğunuz etkinlik ile çocuğumuzun orff dersinde neler öğrendiğini görmüş olduk.Şarkılarımızdan ve oyunlarımızdan eğlenirken öğrenme yöntemini kullanmış olduğunuzu gördüm ki bu da ezberci eğitime göre artı yanlarınızdan bu da biri,ayrıca memnun etti.Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz.
  Funda Alıcı
  Öncelikle yaptığınız etkinlik için sizlere teşekkür ederiz.Etkinlik boyunca çok eğlendik.Çok keyifliydi.Nilay öğretmenimizin performansı müthişti.Aysun ve Özge öğretmenlerimin ilgileri harikaydı.Eşim,ben ve misafirlerimiz bu tür etkinliklerin devamını heyecanla bekliyoruz.
  Nuray Yazıcı
  Çocuklarla beraber güzel ve kaliteli zaman geçirmek faydalı oldu.Keyifliydi.
  Ayberk Ural
  Eğlenceli bir katılımdı.Davetiniz için teşekkür ederiz.
  Çağdaş Özcan
  Çok eğlenceliydi,çocuklarımız çok mutlu oldular.Teşekkür ederiz.
  Nesrin Daşdemir
  Bu etkinliğe bizleri de dahil ettiğiniz için çok mutlu olduk.Bizim de olmamızdan dolayı Ece'nin ilgisi ve mutlu olduk.Ama eksik olan birşey farkettik.Sınıftaki öğrencilerin dikkat eksikliği ve birbirlerine karşı uyum eksikliği var. Bu eksiklik belki aileleri yanlarında olduğu için de olabilir. Okulumuza ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.
  Ebru Taşçı
  Aile katılımlı müzik etkinliğinden çok memnun kaldık.Çocuklarımız ve bizim için faydalı olduğunu düşünüyoruz.Teşekkürler.Saygılar..
  Çağdaş Özcan
  Çok eğlenceli,çocuklarımız çok mutlu oldu.Teşekkür ederiz.
  Canan Akdeniz
  Yapmış olduğunuz etkinlik çok güzeldi.Çocuklarımızla birlikte biz de güzel vakit geçirdik.Saklambaç oyunu çok başarılıydı.
  Feyza Sarıyar
  Drama etkinliğine katılmak çok keyifliydi.Çocuklar için hayal gücünü genişletebilecek,kendilerini ifade etmede yararlı olabilecek bir etkinlikti.Buna birebir katılmak güzel bir şanstı.Egeberk ailesini seviyoruz. İyi ki varsınız.
  Nejla Hanım
  Çalışan bir anne olarak zaman ayırmak her daim kolay olmasa da velilerini gören çocukların mutluluğuna ortak olmak güzeldi.
  Aylin Acar
  Güzel ve eğlenceli bir etkinlikti.İkinci dönem tekrarını isteriz.Teşekkürler.
  Cansu Özcan
  Etkinlik herşeyden önce çok eğlenceliydi.Çocuklarımızın eğlenerek birşeyler öğrenmesinden daha güzel birşey olamaz.Katkılarından dolayı herkese çok teşekkür ederim.
  Didem Arman
  Benim çok hoşuma gitti,çok eğlenceliiydi. Bizde onlarla birlikte çocuk olduk. Nilay öğretmenimize de çok teşekkür ederiz.
  Tuğba Algon
  Merhaba öncelikle çocuklarımızla bir arada bulunma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.Ardanınki bir talihsizlik sebebi ile (bir veli yanlışlıkla yüzünü çizmiş) keyfi kaçmasaydı eminim o da çok eğlenecekti.Diğer çocuklar açısından problem olmadı ama Arda açısından etkinlik okuldan ayrılmadan önceki saate denk gelseydi daha iyi olabilirdi.Ama herşeye rağmen ben kendi adıma çok eğlendim ve diğer velilerin de aynı hisleri paylaştığını düşünüyorum.Teşekkürler
  Arzu Dalfidan
  Çocuklar için son derece eğlenceli (büyükler için saçma olsada) Babalara yönelik birşeyler de yapılsa daha iyi olur.
  Ebru Karakaşlar
  Duru müzik dersini çok seviyor,onun sevincini coşkusunu paylaşmak güzeldi.Ayrıca sınıftaki arkadaşların onların ailelerini tanımak açısından da güzel bir etkinlikti.Çocuklarla çocukların dilinden konuşarak paylaşımlarda bulunmak çok önemli.Sizlerin rehperliğinde güzel vakit geçirdik.Devamını diliyor,teşekkür ediyorum.
  Burcu Burat
  Merhaba; Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için ben teşekkür ederim.Bora ile beraber okulda bir aktivite yaşamak çok keyifliydi.İkimizde çok eğlendik. Tekrar teşekkürler.İyi çalışmalar.
  Tuğba Akay
  Etkinlikler orff anlayışı hakkında daha iyi fikir sahibi olmamızı sağladı.Eğlenceli ve eğiticiydi.Katılımla bu paylaşımda bulunmak ve onunla özel vakit geçirebilmek her ikimizi de çok mutlu etti.Teşekkürler,sağlıklı mutlu günler.
  Elif Yağmuroğlu
  Öncelikle böyle bir etkinliğe bizi davet ettiğiniz için teşekkür ederim.Açıkçası müzik-orff derslerini merak ediyordum.Çocukların müzik,ritim,haraket ve oyunla kişisel gelişimlerinin,yaratıcıklarını ve beden dilinin geliştiğini düşünüyorum.Bu günkü etkinlikte de bunları gördüm,ama ilerleyen zamanlarda daha da iyi çalışmalar olacağına inanıyorum.Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.
  Fulya Yılmaz
  Güzel bir etkinlik oldu,gerek ben gerekse ela oldukça keyif aldık.Hafta içi olması sadece biraz sıkıntı.Şahsım adına çalışan biri olarak hafta sonu olmasını tercih ederim.
  Ayşe Magunacı
  Oldukça renkliydi.Verimli bir çalışmaydı.
  Şerife Dudaksız
  Nilay öğretmenim'in hazırlamış olduğu müzik etkinliğini çok beğendim ve çok başarılı buldum.Çocuklarımızın bu tür etkinliklerine ailelerin katılmasıda çok güzel.Canın ananesi olarak onun etkinliklerine katılmaktan büyük zevk aldım.Sizlere teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum.
  Seda Özekinci
  Öncelikle böyle bir etkinliğe bizi davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim.Oğlumun sınıf içinde nasıl olduğunu gördüm.Beraber çok eğlendik.Zaten doruk müziğe ve dans etmeye bayılıyor.Orada bunu beraber eğlenerek yaşamamız beni çok mutlu etti.Ayrıca bu tip etkinlikler
  Mina Özen
  Değerli öğretmenlerim,çocuklarımızın okul içinde planlı,amaçlı aktivitelerde hem eylendiklerini hem de duygularını ifade etme şansı bulduklarını izlenimledim.Katkısı olanlara teşekkürler.Saygılarımla.
  Gülay Küçük
  Aile katılımı hem çocukların ebeveynleri ile güzel vakit geçirip okul hayatını paylaşmasını sağlıyor.Hem de velilerin kaynaşmasında ve birbirimizin çocuklarını tanımada etkili oluyor.Bu günkü etkinlikte gayet keyifliydi.İş yerimden kısa süre izin alabilmemden dolayı biraz tedirginliğim olsa da kızımla ve sizlerle hoş zaman geçirdim.İkinci dönemde müzik dersine katılmak ta bizler ve çocuklarımız için keyifli ve eylenceli olacak.
  Şehriye Yıldız
  Çok güzel ve eğlenceli bir gündü. Ayberk ile birlikte onun ortamında birşeyler paylaşmak çok keyifliydi.Bizleri de bu etkinliğe davet ettiğiniz için teşekkür eder,başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
  Filiz Güler
  Hayatımda ilk kez drama dersini yavrumla birlikte yaşamak,tecrübe etmek çok güzeldi.Çocuklarımızda anneleriyle oldukları için çok mutluydular.Drama dersinin oğluma çok şey kattığını yaşayarak öğranmek çok keyifliydi.Koalaların yaşamını artık hiç unutmayacağım.Yavrularımıza ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.
  Özlem İkizalp
  Çocuğumla birlikte çok kaliteli bir zaman geçirdim.Onu kendi ortamında arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken ve öğrenirken görmenin mutluluğunu yaşadım. Etkinlik için EGEBERK ailesine,özellikle de öğretmenlerimize teşekkür ederim.
  Aybike Hüma Engin
  Çok harikaydı,çocuklarımın çok mutlu Ben de öyle.Devamını istiyoruz.
  Petek Çınar
  Derse katılıp dersin nasıl işlendiğini görmek ve çocuklarımızın grup içerisindeki davranışlarını gözlemlemek gerçekten çok güzeldi. Teşekkür ederim.
  Burcu Tekoral
  Bence gayet keyifli,güzel kurgulanmış.Çocukların hayal gücünehitap edemn gayet zevkli bir aktiviteydi.Teşekkürler.
  Mürife Kondoz
  Çocuklarımız için çok güzel bir gündü.Biz veliler için de değişik,biraz çocukluğumuzu anımsatan bir gün oldu.
  Sema Deniz
  Çocuklarımızla birlikteolmak ve onlarla birşeyler paylaşmak güzeldi.
  Gözde Onurlu
  Drama başarılı idi,Bu etkinliklerin devam etmesini diliyorum.Daha iyiye götüreceğinize inanıyorum.Saygılarımla.
  Burcu Tekoral
  Bence gayet keyifli,güzek kurgulanmış,çocukların hayal gücüne hitap eden gayet zevkli bir aktiviteydi.Teşekkürler.
  Selda Evke
  Etkinlik oldukça eğlenceliydi.Nilay Hanım'ın enerjisine bir kez daha hayran kaldım.Gayet neşeli ve güzel geçti.Çocuklarımız mutlu oldu,başarılı bir etkinlikti.
  Canan Çölkesen
  Yaptığınız etkinlikte ben çok eğlendim.Çocukların neler hissettiği de çok önemli bence.Tüm veliler bir arada olunca çocuğun arkadaşları ile iletişimini gözlemleyemiyoruz.Her hafta bir veli çağırıp veli ile beraber bir faliyet yapılması da çocuklar için güzel olabilir.Tabiki velisi gelemeyen çocukları da zor durumda bırakmamak lazım.Her hafta bir veli çağrılıp öğretmen ile beraber ortak bir faliyet seçilip hep beraber yapılabilir(resim,boyama,vs..)
  Fatma Elbir
  Çok güzel bir gündü.Böyle bir etkinliği gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Çocuklar gibi eğlendim.Bu aktivitelerin devamını bekliyorum.
  Dilek Usta
  Etkinliğiniz çok eğlenceli bir paylaşımdı.Kızımın bizimle dersini,okuldaki zamanını paylaşmaktan çok mutlu olduğunu gördük.Bu da bizi çok mutlu etti.Okulda da kendini evinde gibi mutlu ve güvende hissetmesi bizim için çok önemli.Bunu Eylül' de görebiliyoruz.Öğretmenlerimize ve okul idaresine çok teşekkür ediyoruz.
  Arzu Erken
  Çocuklarımızla beraber böyle bir etkinlik hazırladığınız,bizi de bunun içine dahil ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Çocuklarımızın gelişimini birebir görmüş olduk.Emeği geçen bütün öğretmenlerimize teşekkür ederim.
  Aynur Büyükkal
  Çocuklarla zaman geçirmek çok güzeldi.Çocukların nasıl eğitim aldığını görmekte.Çok eğlenceli zaman geçiriyorlar,biz de geçirdik.Eğlenceliydi bence,çok güzel bir etkinlik oldu.Teşekkürler.
  Sibel Gülersoylular
  Etkinlik amacına yönelikti.Aile ile paylaşım olması oldukça önemli.Karşılıklı çok mutlu olduk.Teşekkürler.
  Meltem Bahar
  Böyle bir etkinlik içerisinde bulunmak çok keyifliydi.Özellikle Tuna'nın bizimle birlikte geçirdiği zamandan çok büyük keyif aldığını fark ettik.Müzik öğretmeninize böyle yaratıcı bir etkinlik yaptığı için çok teşekkür eder,tekrarını rica ederiz.
  Dilek İçöz
  Herşeyden önce bizleri de etkinliğe davet ettiğiniz için teşekkürler.Veli olarak benim için çok keyifliydi.Kızımın okulda bir orff dersi olduğunu biliyordum ve bir tatil köyünde Defne ile etkinliğe de katılmıştık.Ancak okul ortamı daha farklıydı.Çocukların spontane doğru mu? yanlış mı? yapıyor diye sorgulanmadan aldıkları bir dersin onların gelişimine de çok katkısı olacağını düşünüyorum.Umarım seneye etkinliğin tekrarında bir arada oluruz.Nilay Hanıma'da teşekkürler.
  Sedef Ayvalık
  Teşekkürler,çok keyifliydi.
  Sevinç Bağcı
  Öncelikle böyle bir etkinliği biz veliler ile paylaştığınız için teşekkür ederiz.Çocuğumuz ile birlikte okul ortamında onunla birlikte paylaşım içinde olmaktan hem mutluluk duyduk hem de çok keyif aldık.Çocuklarımızın yüz ifadelerindeki keyif ise bambaşkaydı. Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.
  Elif Yılmaz
  Çok güzel ve keyifli bir çalışmaydı.Çocuğumuzla birlikte çok eğlendik. Tırtıllar sınıfı ailesi ile birlikte olmak keyifli ve heyecanlıydı.Bu güzel çalışmaların devamının olmasını istiyoruz. Nilay öğretmenle dans müzik,ritim...herşey çok güzeldi.Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
  Kübra Topçu
  Çocuklarımızın gelişiminde önemli katkısı olan Orff-Schulwerk tekniği ile fark yaratan bakışınız,çocuklarımızın ayrıcalıklı olduğunu ortaya koymaktadır. Bizi de bu ayrıcalığın içine katarak eğitimin bir parçası haline getirdiğiniz ve çocuklarımızla güzel bir zaman geçirmemizi sağladığınız için yürekten teşekkür eder etkinliklerin devamını dileriz.
  Pınar Durgut
  Cemkaya ile birlikte çok keyifli vakit geçirdim.Emeği geçen kerkese ve Nilay öğretmene çok teşekkürler.O günden sonra Cem'in nekadar çok şarkı öğrendiğini gördüm.Evde daha önce hiç söylemezken okulda yaptıklarını şimdi sürekli müzik dersinden ve Nilay öğretmeninden bahsediyor.Herkese benimle birlikte geçirdiği o günü anlatıyor.Cem'in motivasyonunda çok olumlu gelişmeler sağladı.Oyunlarda hernekadar geri planda kalsa da çekingen davransada mutlu olduğunu her fırsatta söyledi.Hepinize teşekkürler.
  BURÇİN YAMAÇ
  Çocuğun velisini kendi katıldığı bir etkinlikte aktif olarak görmesi çok etlkili bir motivasyon kaynağıdır.Çok eğlenceli ve bir okadar da faydalı oldu.Geliştirmeye açık iki nokta önerebilirim. Etkinlik öncesinde velilere etkinlik içeriği hakkında daha detaylı bilgilendirme yapılabilir.Etkinlik saati okul çıkışından hemen önce olabilir.Emeği geçen herkesi kutluyorum.Devamını bekliyoruz.
  Fatma Algın
  Öncelikle çok keyifliydi çocuğumunda keyif aldığını gördükçe etkinlikte bulunduğum için daha da keyif aldım diyebilirim.Normal bir eğitim ile öğrenmekte zorlanılacak konuların müzik eşliğinde öğretilmesi çok akılda kalıcı gerçekten.Böyle bir ortamdan çıkıp işe geri dönmek çok sıkıcıydı. Bir kez daha oğlumun çok doğru bir yerde dolu dolu vakit geçirdiğine ve emin ellerde olduğuna emin oldum.
  Sevinç Odağ
  Öncelikle katılamadığım için üzgünüm.Toprağın ananesi katıldı bildiğiniz gibi.Anlattıklarına göre çok eğlenceli ve hareketli geçmiş.İkisi de çok keyif almışlar.İnşallah bir sonraki aile katılımında bende bu eğlencenin tadını çıkartırım.Bu güzel etkinlikleriniz için çok teşekkürler.Sevgilerimle..
  Berrin Şenkesen
  Ben inanılmaz keyif aldım.Oğlumun bu tarz sistemlerle eğlenirken eğitiliyor olması beni çok memnun etti.Müzik öğretmeni inanılmaz şeker biri. Ona çok çok teşekkürler.Bu kadar sevgi doluğu ve çocuklarımızı sevdiği için.Emeği geçen herkeze çok teşekkürler,beni yanıltmadığınız için.
  Ayşegül Özel
  Müzik etkinliğindeki Yağızın çekingenliğini ileride atlatacağını zannediyorum. Biz çok eğlendik çocukların da eğlendiklerini gördük.Sınıfça mutluydular.
  Ferah Kılıç
  Öncelikle davetiniz için teşekkürler.Çok keyifli Ve çok duygulu bir dersti.Canım oğlumla beraber zaman geçirmek ,onun okulunda ,dersinde ve sınıfında olmak çok özeldi.Eren de ben de çok duygusal olduğumuz için çok etkilenerek dersi tamamladık.Zaten Nihal öğretmenim Eren'in okul hayatında çok özel bir yeri var. Daha sık tekrarlanması dileğiyle..
  Nermin Bursalı
  Çok güzel bir etkinlikti.Böyle bir etkinlikte çocuğumuzla beraber yer almak,hem İremi hem bizleri çok mutlu etti.Belli aralıklarla tekrarlanmasının faydalı olacağı düşüncesindeyim.
  Dilek Batur
  Bu güzel etkinliğe velileri de davet ettiğiniz için bende çok teşekkür ederim .Öncelikle şunu belirtmeliyim ki en az çocuklarımız kadar eğlendim,keyif aldım.Çocuklarımız hem eğleniyor,eğlenirken öğreniyor.Ben bu etkinlikten çok memnun ayrıldım.En kısa zamanda tekrarını diliyorum.
  Habibe Güzel
  Bedensel olarak çok eğlenceli,ruhsal olarak da çok dinlendirici buldum.Güzel bir gündü.
  Ceren SARI
  Sevgili Nesrin Hanım, Siz ve ekibiniz bir ailenin karşılaşabileceği harika insanlarsınız, gerçekten yürekten teşekkür ediyorum hepinize. İnsanın yavrusunu bu kadar gönül ferahlığı ile emenet edebileceği bir okul, mucize gibi. Ada'nın hastalığı ile bu kadar ilgilendiğiniz için çok duygulandım, çok teşekkür ederim. Her sabah güleryüzünüzle bize kendimizi özel hissettiriyorsunuz inanın. Bu kadar çocuk, hepsine bu özel ilgi, inanılmazsınız. Nesrin Hanım, siz gerçek misiniz:)
  Arzu SOMAY
  Sene içindeki tüm okul faaliyetlerimiz, kutlamalarımız dolayısıyla aslında oldukça iddialı bir yılsonu gösterisi bekliyorduk. Ancak bu kadarını hayal bile edemezdik.150-160 tane küçücük çocukla hiç aksamadan son derece keyifli ve anne- baba olarak bizlerin gururdan gözlerimizi dolduran muhteşem bir şölendi. kareografilerin sıcaklığı, çocukların bu işe son derece neşeli ve benimseyerek dahil olması dışında çalışan ebevyler olarak bizim müteşşekkür olduğumuz bir konuda onca kostümün bizim ruhumuz bile duymadan hazırlanmış olamsıydı.Gerçekten çok uğraştığınızı,çalıştığınızı biliyorum ve her anına değmiş. Bu muhteşem gece için herbirinize sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca okula adımımızı attığımız ilk günden itibaren her türlü endişeden sıyrılıp güvenle ve huzurla çocuklarımızı emanet etmemizi sağlayan tavrınızada sonsuz teşekkür ederiz. Sene başında bizim ikikz ebeveynleri olarak pek çok endişemiz vardı,aradan geçen 10 ayda gördük ki her bir çocuğumuza kendi kişiliklerini geliştirme fırsatı verirken, diğerlerini kırmamayı, ezmemeyi öğrettiniz.Anne- Baba dışında da kendilerini gerçekten sevebilecek insanlarolabileceğini gösterdiniz (hatta itiraf etmeliyim ki bazı geceler acaba Leman Hanım ve Elvan Hanımı daha mı çok seviyorlar diye bile düşündüm. Kendilerine güvenmelerini, minicik elleriyle harikalar yaratabileceklerini; yürümeyi henüz öğrenmişken zıplamayı,yüzmeyi öğrettiniz. Artık kendi müzik seçimleri ve şarkılara ait duyguları var " Anneciğim sen bilmezsin mavi blue demek!" diyebiliyorlar. Tüm bunlarla beraber okulumuzun temel direği Nesrin Hanıma; iyi ki varsınız,iyi ki bu güzel kadroyu ve bu güzel okulu bizlere kazandırdınız. Tüm sene boyunca her sabah her zaman ki güler yüzünüz ve zarafetinizle bizleri karşıladınız. Biz hergün yüzünüzde "merak etmeyin,ben buradayım" ifadesini görüp daha da rahatladık.Tüm çocukları sarmalayabilecek kadar büyük bir anne kucağınız olduğunu her an hissettik. Sayenizde sıcacık duyguların profesyonel bir yönetimle örüldüğü standartları çok yüksek bir okulumuz gerçek bir yuvamız var. Tüm Egeberk ailesine bizleri aranıza kabul ettiğiniz için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...
  İLKAY-ALPAY YILDIRIM
  Çınarımı okulumuza getirdiğimizde bugün olduğu kadar emindik, okulumuzun kaliteli eğitim vereceği ve yavrularımız için hem eğitim hemde sevgi yuvası olacağına. Gösteri gününden sonra ise çocuklarımızın arzu edilen seviyede Çağdaş, Atatürkçü bir okulda eğitim alıyor olmasından çok gurur duyduk.Çocuklarımız modern Türkiyenin geleceği ise eğer, Egeberk okuluda çocuklarımız ile beraber yıl boyunca bunun için çok kıymetli hizmetler vermiştir.Nesrin hanıma, Meltem hanıma, tüm öğretmenlerimize , çalışanlarımıza ama özlellikle biricik öğretmenimiz Dilek hanıma çok teşekkür ederiz.Gösteriniz de yıl boyunca gözterdiğiniz çaba gibi mükemmeldi.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.
  Nermin ÜNAL
  Kızımı okulunuza bırakırken,hep bir aile sıcaklığı hissettirdiniz.İçim hep rahattı, huzurluydum. Bu da herşeye değerdi benim için.Daha iyi olabilir diyeceğim hiçbirşey yok. Herşey düşünülmüş, çocuklar inanılmaz mutlular evde gibi... Herşey için sonsuz teşekkürler.
  Bahar SANCAKLI
  Cocuklarımızın 2012 egitim yılı sonu musameresindeki guzel performansları ve sene boyunca devamlı takip ettigim tum guzel etkinliklerdeki emekleriniz icin oncelikle kurucu mudur Nesrin Civan ve degerli ogretmenlerimiz Seda DENK Ve Zeynep Hnm olmak uzere emegi gecen herekese sonsuz tesekkurler ..Seneye tabiki gorusmek uzere guzel yazlar diliyorum ... 02.07.2012
  Gülşah - Erçin ŞENAY
  Egeberk Anaokulu en değerli varlığımızı gönül rahatlığı ile bırakabildiğimiz gikinci bir ev olarak görüyoruz.Gördüğümüz ve duyduğumuz en donanımlı anaokulu olduğunu düşünüyoruz.Emeği geçen herkeze teşekkürler.
  Semra TÜRKMEN
  Sene sonu müsammeresi beklentimizin üstünde oldu.Çok başarılı buldum.Minik bedenler,kendilerinden beklenmeyen performans sergilediler.O yaştaki çocukları 2-3 saat gösteri için motive edip,dikkatlerini dağıtmamak büyük başarı.Emeğiniz ve sabrınız için bir eğitimci olarak tüm öğretmenlerimizi ve Egeberk çalışanlarını tebrik ediyorum.Çok teşekkürler.. 22.06.2012
  Şule KARAKOÇ
  BizlerYağız'ı Egeberk ailesi ile birlikte yetiştirmekten çok mutluyuz.Egeberk ailesi diyorum çünkü sizler oğlumun ikinci ailesi oldunuz.Onu her sabah mutlu ve huzurlu bir şekilde güvenle güleryüzlü öğretmenlerimize teslim ediyor,akşamda yine aynı şekilde alıyorum.Başta Nesrin Hanım olmak üzere Leman Öğretmenimiz,öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımıza bu sıcak ve sevgi dolu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Yıl sonu gösterisinde çocuklarımızın fiziksel,duygusal ve sosyal gelişimlerini izleyince gururlandık,duygulandık.Gerek kostümler,gerek sahne düzeni gerekse çocuklarımızın gösterilerdeki uyum ve emeği muhteşemdi.Bu coşku dolu geceyi bizlere yaşattığınız için çok teşekkür ediyoruz.Emeğinize,yüreğinize sağlık.. 22.06.2012
  Özlem GÜREL
  Ebeveynleri olarak evlatlarımızın hayatındaki en önemli sorumluluklarımızıdan biri olan; ''Eğitim-Öğretim Yaşamı''; Egeberk Anaokulu ile birlikte ona verebileceğiniz en büyük ödüle dönüşüyor.Bir eğitimci olarak;hem akademik,hem sosyal anlamda Ediz için istediğim değil;''düşlediğim'' herşey gerçeğe dönüştü.Öncelikle kurucumuz Nesrin Hanım'a,çok kıymetli dostum Meltem BAHAR'a,daha sonra da evladım için kucağını daima sevgi ile açan,şefkatli iyilik meleğimiz Aysun ARGÜDEN'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Sevgilerimle... 21.06.2012
  Serap DEMİRYÜREK
  Merhaba sevgili öğretmenlerimiz;öncelikle sizleri kutluyorum,çok güzel birşey yaptınız,çocuklarımızı o sahneye çıkartarak güzel bir gösteri izlettirdiniz bizlere,çocuklarımızı o sahnede gösteri yaparken görmek bizleri gururlandırdı.Sizleri ayrı ayrı kutluyorum,ayrıca Nesrin Hanım'ı da kutluyorum.O güzel gayretlerinden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.Sevgiler.. 21.06.2012
  Esra TÜRK
  Yıl sonu gösterimiz var dediğinizden beri en az sizler kadar heyecanlı ve gergindim.Fakat o gün geldiğinde organizasyonun muhteşemliğini sizlerin titizliğini gördüğümde heyecanıma değmişti.Bizlere anne ve babalar olarak çok güzel bir gece yaşattınız.Hepinizi ayrı ayrı incelediğimizde ne kadar profesyonel ne kadar muhteşem ve bir o kadar sevgi dolu olduğunuzu gördük.Bu kadar küçük yaş grubunun olduğu bir organizasyon ancak sevgi ve ilgi ile bu kadar kusursuz olabilirdi.Tüm çocuklarla ve kendi çocuğumla gurur duyuyorum.Başta Nesrin Hanım olmak üzere hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. 21.06.2012
  Sevinç ODAĞ
  Ben Toprak'ın sizler gibi eğitimcilerin arasında olmasından dolayı duyduğum mutluluğu ve gururu anlatacak doğru kelimeler bulamıyorum inanın.Çok iyi biliyorum ki sizlerin sayesinde geleceğe çok sağlam adımlarla ilerleyecek,iyiki varsınız ve iyiki Toprak aranızda.Geçen yıl olduğu gibi bu yılda gösteriyi göz yaşları içinde izledim.O kadar güzel ve keyifliydi ki duygular sel oldu.Başarınızı yürekten tebrik ediyorum ve daha büyük başarılara da imzanızı atacağınızı biliyorum.Ayrıca Nesrin Hanım size herşey için çok ama çok teşekkür ederim.Sonsuz sevgiler.. 21.06.2012
  Elif AYDEMİR
  Hem bir eğitimci hem bir anne olarak çocuklarımıza hem eğlenecekleri hem de eğlenerek öğrenecekleri bu ortamı hazırladığı için başta Nesrin CİVAN'a,çocuklarımıza bir anne şefkati ile yaklaşan değerli öğretmenlerimiz Seda DENK ve Zeynep KESKİN'e sonsuz teşekkürler.Profesyonel eğitim anlayışını sıcak bir aile ortamı ile birleştiren okulunuzdan son derece memnunuz.Okulunuzun kalitesinin tüm güzelliği ile yıl sonu gösterisine de yansımasına şahit olduk.Beklentilerin üzerinde,son derece coşkulu bir müsammereydi.Hepinizin emeğine,ellerine sağlık. 21.06.2012
  Ebru TAŞÇI
  Okulumuz hakkındaki görüşlerimiz son derece olumlu.Duru'da okula başladıktan sonra farkedilir derecede olumlu davranış değişiklikleri gözlemledik.Çalışanların güler yüzü,bizi kızımızı bıraktıktan sonra emin ellerde olduğu görüşüne sevk ediyor.Duru okula koşa koşa geliyor gerçekten=) Çok kısa zamanda büyük işler başardığınızı,başardıklarını görmek bizi mutlu ediyor.Müsammere son derece keyifliydi,sadece Kediler'i değil tüm sınıfları heyecanla izledik.Prodüksiyon,kostümler harikaydı.Herkesi tek tek tebrik ederiz.. 21.06.2012
  Aynur-Durmuş BÜYÜKKAL
  Kızımız Cansu bir yıldır okula devam etmekte olup gelişimine bir çok katkısı olan öğretmenlerimize ve Nesrin Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.Kızımın güvenilir bir yerde olduğunu bilmek ve onun mıtlu olduğunu görmek herşeyden önemli.15 haziran akşamı düzenlenen yıl sonu gösterisi i.in bize bu güzel akşamı yaşatan tüm çocuklarımıza,öğretmenlerimize ve okul müdürümüz Nesrin Hanım'a sonsuz teşekkürler.Önümüzdeki yılda birlikte olmak dileği ile.. 21.06.2012
  Arzu ERKEN
  5 eylül 2011 kızım EGEBERK ailesine katılıyor.İçimde ondan ayrılmanın burukluğu,tedirginliği onun okulda kalırken döktüğü gözyaşları ve benim buna dayanamayıp ''acaba çok küçük okula göndermesem '' diye düşüncelerim,Nesrin Hanım'ın güzel sözleri ilie beni tesellileri hepsi okulun ilk günleri yaşandı, bütün seneyi geride bıraktık ve gösteri günümüz geldi.Nesrin Hanım bizi güler yüzü ile karşıladı.Herşeyin mükemmel olmasını istiyordu,yüzünde bunun tedirginliği vardı.Gösterimiz başladı..O ilk günü bıraktığımız miniklerimiz karşımızda o kadar büyümüşler,o kadar güzeller,başarılılar eşim ile gözlerimize inanamadık.Öğretmenlerimiz çocuklarımızın etrafında gösteride de pır pır pervane gibi dönüyorlar.Herşey mükemmel,kıyafetleri,çocukların bütün şirinlikleri gözler gözler önüne dökmüş.Herşey mükemmeldi.Nesrin Hanım'ın,öğretmenlerimizin Hanzade'nin deyimi ile börekçi teyzelerinin hepsinin emeklerine sağlık.Herşey çok güzel.Okulumuzun ve bütün çalışanlarımızın ellerine sağlık.Bu sene çok başarılıydınız,başarılarınızın devamını diliyorum 21.06.2012
  Fatma - Ekrem YAZLA
  Oğlum için önemli olan bu süreçte verdiğiniz destek için tüm Egeberk ailesi üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Büyürken önüne çıkan bu zor yolda minicik ellerini tuttuğunuz için, saçlarını anne şefkatiyle okşadığınız için siz değerli öğretmenlerimize ayrıca şükranlarımızı sunarız.
  Necla - Engin KÜÇÜK
  Bazen zamanda geri gitmek, tekrar çocuk olmak isteriz. Kızımız Ilgın'ın okulunuzda güzel anılar biriktirdiğini hissediyoruz. Karakterin şekillendiği bedensel ve zihinsel gelişimin çok hızlı olduğu 0-6 yaş okul öncesi dönemde, okulunuzu zaman geçirilen bir yer değil, ilköğretime hazırlayan bir eğitim kurumu olarak gördük. "Eğitim gömleğinin ilk düğmesidir ve bunun doğru iliklenmesi gerekir" şeklinde bir söz duymuştuk. Okulunuzdan bu yıl mezun olup ayrılacak olan kızımızın en iyi şartlarda (fiziksel, duygusal, sosyal, akademik) ilk okula hazırlandığını düşünüyoruz. Başta sınıf öğretmenimiz Filiz Hanım olmak üzere tüm emeği geçen öğretmenlerimize, çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler.
  Ayşe-Hasan SALAR
  Öncelikle Nesrin Hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Kurmuş olduğu fazlasıyla donanımlı okul ve profesyonel öğretmen kadrosu için düşüncem ise, kendi çocuğumuza bizden fazla ilgi ve sevgi gösterilmesinden fazlası ile memnunuz. En ufak problem bile çıkmadan 2 yılımız bitiyor. Uyaracağım yada önereceğim hiçbir sıkıntı yok. Başarılı olduğunuzu düşünüyorum ve devamını diliyorum. Saygılarımla, önce Nesrin Civan ve Buket Güven olmak üzere bütün hepinize teşekkür ederim.
  Deniz GÖNDEN
  Ege'nin Egeberk Anaokulu'nda eğitim aldığı 2 sene sonunda, dönüp baktığımızda ne kdadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz. Geçirdiğimiz 2 sene içinde Ege'nin gelişimi, mutluluğu ve başarısı bizi de çok mutlu etti. Nesrin Civan önderliğinde, tüm öğretmenlerimize ve personele verdikleri sevgi ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
  Sevinç BAĞCI
  Emir henüz başlayalı 3 hafta oldu. Doğru yerde olduğumuza zaten emindim. Ancak her geçen gün bu konuda daha da emin oluyorum. Kesinlikle doğru adresteyiz. Emir ve ben çok mutluyuz. Şimdiden emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.
  Demet-Serkan DURMAZ
  Çocuklarımızın neleri yapabileceğini,hayal güçlerinin nasıl resimlere ve nesnelere dönüşebileceğini gördük,hayretimizi gizleyemedik. Rengarenk ve çok keyifli bir sergi olmuş.Emeklerinize sağlık.Çocuklarımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkürler... Duru-Serkan-Demet DURMAZ
  Ferdi YAŞAR
  Öncelikle sizleri tebrik ediyorum.Çocuklarımıza güzel bir eğitim verdiğiniz için.Sergiyi görünce oğlumuzun yaptıklarıyla gurur duyduk.Emin ellerde,kaliteli ve düzgün eğitim aldığını gördük.Sergi çok renkli olmuş.Çocukların hayal dünyaları çok şirin.Saygılarımla Ferdi YAŞAR.
  Özlem YILDIZ TOPAL
  Oğlum Uğur ve arkadaşlarının yaptıklarını gördüm ve çok sevindim.Öncelikle öğretmenimiz Neslişah hanıma teşekkür ederim,çocuklarımız üzerinde yansıttığı olumlu davranışlarından dolayı..Başarılarınızın devamını dilerim. Özlem YILDIZ TOPAL
  Gökçen YILMAZ
  Minik elleri ve kocaman yürekleriyle hazırladıkları,hepsi yaratıcılık örneği olan bu çalışmaları çoook beğendim.Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Gökçen YILMAZ.
  Ebru ÖZDEMİR
  Geleceğin büyüklerinin hayata attıkları ilk adımlarda onların yanında olan sizlere ve çok değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Ebru ÖZDEMİR.
  Selda-Tufan ERDEVECİ
  Sevgili Egeberk Ailesi; Alp Demir ve arkadaşlarının ürünlerini,eserlerini görmek bizi çok mutlu etti.Emekleriniz için çok teşekkür eder küçük dahilerimizi ve değerli öğretmenlerimizi yürekten kutlarız.. Selda-Tufan ERDEVECİ
  Figen TURAN
  Sergi muhteşem çocuklarımızın ve emeği geçen herkesin gönlüne eline sağlık.Yaratıcılık süper herşey tek kelimeyle mükemmel.Bu arada çocuklarımıza bu olanağı sağlayıp güzel bir eğitim alanı sunan Nesrin Civan'a teşekkürler.Sevgiyle kalın.. Figen TURAN
  Ayşenur KÖSE
  Çok güzel bir sergi olmuş ellerinize sağlık inşallah daha çok sergiler yaparsınız.
  Ozan TUNCER
  Bu serginin oluşmasında emeği geçen öğretmenlerimizden öğrencilerimize kadar herkezin ellerine sağlık der teşekkürlerimizi sunarız.Geleceğimiz olan çocuklarımızın hayal dünyalarının ,ülkemizin aydınlanmasında bir ışık olacaktır.Nice aydınlık yarınlara.. Ozan TUNCER.
  Başak YILDIRIM
  Serginizi gerçekten büyük zevkle gezdim.Öğretmen ve öğrencilere teşekkürler.Başarılarınızın devamını dilerim. Başak YILDIRIM.
  Aysun ERÇETİN
  Sevgili Egeberk Ailesi,Doğa dostları; Muhteşem serginizi yine keyifle inceledik.Minik ellerin büyük yüreklerine hayran kaldık.Emeği geçen herkese teşekkür eder,saygı ve sevgilerimizi sunarız.... Aysun&Berkcan&Mert
  Murat DENİZ
  Çok değerli Egeberk Ailesi Çalışmalarınız çok güzel çocuğumuza olan ilgi ve alakanızdan dolayı sizlere çok teşekkür eder emeklerinize ve yüreğinize sağlık herşey mükemmel.Sevgilerimle... Murat DENİZ.
  Sultan-İbrahim BAKIR
  Sevgili Egeberk Ailesi;Aile dedim çünkü çocuklarımız okulundan daha çok ikinci ailesi oldunuz.Onlara eğitimin yanı sıra aile sıcaklığı da sağlıyorsunuz sizleri bir kaç cümle ile anlatmak mümkün olmaz! iyiki varsınız,iyiki sizleri tanıdık! Herşey için sonsuz teşekkürler... Sizleri çok ama çok seviyoruz! bu güzel sergiyi bizlere gösterme imkanı sağladığınız için sağolun...Sonsuz olmanız dileği ile.....Sultan-İbrahim BAKIR
  Şule ARSLAN
  Sevgili Egeberk Anaokulu çalışanları ve Nesrin Hanım;Bugün bu ortamı hazırlayan,emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim.Öğretmen arkadaşımla gezerken,Eylül'ün yüz ifadesini ve gururunu yaşattığınız için içten teşekkürler.Şanslı olduğumu bir kez daha hissettiren Nesrin Hanım'a sevgiler!! Şule ARSLAN
  Ebru GÜLER
  Sevgili Egeberk Anaokulu çalışanları,bugün kızımız Yasemin GÜLER ile serginizi gezdik.Çalışmalarınızı büyük bir hayranlıkla izledik.Kızımızın çalışmalarını görünce onun okula başladığından beri olumlu yönde ne kadar çok şey kazandığını birkez daha fark ettik.Emekleriniz için size birkez daha teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını dilerim. Ebru-Mustafa GÜLER
  Ebru KARAKAŞLAR
  Bugün kızım Duru Karakaşlar ve eşimle birlikte özenle hazırladığınız serginizi gezdik.Okulumuzun kalitesini ve yaratıcılığını çok güzel yansıtmışsınız,çocuklarımızın ve değerli öğretmenlerimizin ellerine sağlık,çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dileriz. Ebru KARAKAŞLAR
  Ömer ERDOĞAN
  Sevgili Egeberk Anaokulu çalışanları ,öğretmenlerive Nesrin hanım;Bu sergide emeği olan herkeze Enes'in annesi ve babası olarak çok teşekkür ederiz.Bir anne ve baba olarak kendi çocuğumuzun bu sergide yer alması çok onur ve gurur verici.Size daha nice böyle çalışmalar ve segiler diliyoruz.Enes ERDOĞANIN Anne ve Babası...
  Yusuf ŞİMŞEK
  Sevgili Egeberk Anaokulu yönetici ve çalışanları,Sevgiyi büyük bir beğeni ile gezdik.Özverili çalışmalarınızın devamını diler,ailece hepinize teşekkür ederiz.Yusuf ŞİMŞEK
  Haldun-Eylem DURAK
  Herzamanki gibi,bir EGEBERK Anaokulu klasiği.Herşey çok güzel ,yaratıcılık burada sergilenmiş.Çocuklarımızın erkenden uyuya kalmasını şimdi daha iyi anlıyorum.Dolu dolu geçen bugünlerinin verimini ileride alacaklarını düşünüyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Haldun-Eylem DURAK
  Ayşe SALAR
  Sevgili Egeberk ailesi,çocuğum sizinle birlikte hayatının adımlarını attığı için çok huzurluyum.Başarılı ve kültürlü bir neslin temelini attığınızı düşünüyor ,emeğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Buket öğretmenim seni çok seviyorum.Bunu senin için yazmak istedim annemin isteğiydi. Ceylin SALAR
  Emel GENCER
  Sevgili Egeberk Anaokulu ve çalışan tüm personel ve öğretmenlerine sizlere çok teşekkür ediyorum.Aylin ve Mert'in annesi olarak çocuklarımın değişiminden çok mutluyum.Verdiğiniz eğitim ve öğretim çocuklarımın kendilerini keşfetmelerini ve kendini ilerideki yaşantılarına hazırlanıyor olmaları beni çok mutlu ediyor.Ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkürler edip sevgilerimi sunuyorum. Emel GENCER
  Gülcay SOYOĞLU
  Doğa'nın bugün okulu sayesinde ikinci sergisine katılıyoruz.Yapılan çalışmalar çok yaratıcı ve hepsi birbirinden güzel.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Ellerinize sağlk... Gülcay SOYOĞLU
  Gülgün KESER
  Betül'ün el becerilerinin arttığını gözlemliyorum.Çok başarılı bir sergi olmuş emeği geçen herkese çok teşekkürler sevgilerimle... Gülgün KESER
  Tuncay ÇAĞLAR
  Özel Egeberk Anaokulu saygıdeğer öğretmenleri ve çalışanları;adınıza yaraşır şekilde mükemmel olarak nitelendirdiğim sergi olmuş.Başarılarınızın devamını diliyorum.Nesrin hanım önderliğinde tüm ailenize saygılar sunuyorum. Tuncay ÇAĞLAR
  Mihrican ATUĞ
  Sevgili Egeberk Anaokulu... Okulumuzdan ,öğretmenlerimizden kızımda bizde çok memnunuz.Yaptığınız bu tür sergileri çok beğeniyoruz... Kızımın gelişimindeki olumlu katkılarınızdan dolayı öğretmenimize ve Egeberk Anaokuluna teşekkür ediyoruz.Başarılarınızın devamını diliyoruz.Teşekkür ederiz... Mihrican ATUĞ.
  Aygün KAHRAMAN
  Sevgili Egeberk Anaokulu,sizlerden bahsetmek için kelimeler yetersiz kalır.Hepiniz çok harikasınız en başta kurucumuz NESRİN hanıma çok çok teşekkür ediyoruz.Hayal bile edemediğimiz bir okul ve eğiyim yuvasını bizlerle ve çocuklarımızla paylaştığın için ..Sen harika bir insansın:) Öğretmenimiz Meryem hanıma da ayrıca çok teşekkürler sizin sayenizde çocuklarımız başarı merdivenlerinin ilk adımlarını atmış bulunmaktalar.Tüm Egeberk öğretmenlerine ve personele çok çok teşekkürler :) Aygün KAHRAMAN
  Banu ULUSOY
  Değerli Egeberk Anaokulu,çocuklarımız için özenle hazırlanmış bu binada değerli bir kadroya oğlumu emanet ettiğim için çok mutluyum.Bu küçük yaşında oğlumun ilk sahnesini okul müsameresinde görmek,böylr bir organizasyon içinde olması ayrıca beni çok mutlu etti,sizlere çok teşekkür ederim.Yeni dönemde görüşmek dileğiyle.Sevgilerimle... Banu ULUSOY
  Serpil ADIGÜZEL
  Merhaba Egeberk anaokulu,öncelikle çocuklarımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.Onlara bizim anneliğimizi gösterdiğinize ayrıca teşekkürler.Yılsonu gösterisi muhteşemdi,hepsi birbirinden güzel ve özeldi!Büyük emekler harcandığı her hareketten belliydi.Ben şahsen Egeberk'i tercih ederek doğru bir karar verdiğime eminim ,çünkü artık evde yemek yemeyen kızım artık yemek yiyor,evde hala yemesede çok mutluyum! Herşey için teşekkürler,saygı ve sevgiler.Serpil ADIGÜZEL.
  Esra-Mehmet ALTINKAYA
  Çok sevgili ilk eğitim yuvamız... Şimdiye kadarki tüm çalışmalarınızın,gayretiniz,sıcak ilişkileriniz için gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sarpımızın ailemizden sonraki en sıcak yuvası olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca;son yılsonu gösteriniz içinde tebriklerimizi iletmek istiyoruz.Her yönüyle iyi bir çalışmanın titiz bir yaklaşımın sonucu olduğu aşikar.İçeriğiyle,kostüm zenginliğiyle profesyonellere taş çıkartacak bir sunum oldu.Tüm emekleriniz için Egeberk ailesine teşekkürlerimizi candan belirtmek isteriz.İyi çalışmalar teşekkürler.Esra-Mehmet ALTINKAYA
  İnci GÖNÜLLÜ
  Egeberk anaokulu'nun 2011 Haziran ilk yılsonu gösterisi tek kelime ile "MUHTEŞEM"di.Kostümler,sahne hakimiyeti,öğretmenler,öğrenciler hepsi ama hepsi çok güzeldi.Gerçekten çok büyük bir emek harcanarak hazırlanan bu çalışmanın her aşamasında "sevgi doluluk"hissediliyordu.Kızımın ömür boyu hafızasında kalacak bu çalışmanın güzel bir anı olarak kalacak bu çalışmanın bizlerinde hafızalarından silinmesi zor gözüküyor.Çok teşekkürler.İyiki varsınız,iyiki burdayız .Başarılarınızın devamını dileriz.Sevgilerimle İnci GÖNÜLLÜ
  Zeynep BEYEÇ
  Kızımın ilk müsameresinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.Şarkılar,oyunlar,türküler ve halk oyunları ile çok geniş potpori sundular.Sayenizde! Hem güldük,hem eğlendik. Teşekkür ederiz...30.06.2011
  İsmail Ulvi BEYEÇ
  Kızımın ilk müsameresinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.Şarkılar,oyunlar,türküler ve halk oyunları ile çok geniş potpori sundular.Sayenizde! Hem güldük,hem eğlendik. Teşekkür ederiz...30.06.2011
  Fethi YILDIRIM
  Bugüne kadar izlediğim ve en çok alkışladığım gösteriydi. Bütün çocuklarımızı ve emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum.Evde de gösteriyi iki kez izledim gerçekten muhteşemdi tekrar tebrikler...Teşekkürler Egeberk Sevgi ve saygılarımla 30.06.2011
  Nutiye FİDAN
  Merhaba Egeberk Ailesi, Her ilki sizlerle yaşadık bundan dolayı mutluyuz. İyi ki varsınız,başarılarınızın devamını diliyorum... 30.06.2011
  Erdem -Şule ARSLAN
  Baştan beri, tecrübe ve titizliğine, eğitime bakış açısına inandığımız Nesrin Hanım ı yürekten kutluyoruz. Eşimin deyimiyle Bursa da kalitede bir ilk. Bu kadar kısa sürede farkedilmek, tesadüf olamaz. Eylül ün yaşamına kattığınız ve katacağınız tüm güzellikler için teşekkür ediyoruz. Tüm personele ve Nesrin Hanım a sonsuz başarılar.
  Fatma - Fethi YILDIRIM
  Egeberk Anaokulu nun gerek yönetimi, gerek eğitim kadrosu konumu ve yapmış olduğu çalışmalarla Bursa ya örnek olacak bir eğitim kurumu olduğu kanısındayım. Bu anlamda okulumuzun çalışmalarında emeği geçen herkese en başta sevgili öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. Vermiş olduğunuz eğitime ek olarak ( beklide yapılıyor) çocukların görsel, işitsel, sözel, sayısal yeteneklerinin tespiti ve bu özelliklerin pekiştirilmesi içinde çalışmaların yapılmasının faydalı olacağının düşünmekteyim.
  Pelin AKKUŞ
  Aktivitelerinden haftalık programından çok memnunuz. Fakat Mina bize bahsetmediğinden programdan ay sonunda haberimiz oluyor. Genel olarak memnunuz.
  Esra FERİK
  Okulumuz bence Bursa da tek. Öğretmenleriyle fiziksel ortamıyla kalitesiyle çalışanlarıyla çocuğuma kattıklarıyla karşılaştırabileceğim bir emsali yok.
  Haldun DURAK
  Bir aile çocuğunun okul öncesi için büyük hayaller içindedir. Şu olsa, bu olsa, söyle olsa, böyle olsa v.s. gibi Onun için bu hayaller çok uzak değildir Egeberk Anaokulunda. Çocuğumuzu her sabah teslim ederken, bu günde yeni bir şeyler mutlaka öğrenecektir, akşam alırken de "acaba bu gün ne öğrendi" düşünceleri hep içimizdedir. Gerek tecrübesi gerekse eğitim kadrosu, gerekse okulun fiziki alp yapısı, gerek gün içinde zaman geçirdikleri araç ve gereçleri gerek sosyal aktivasyonları bize bu düşünceleri aşılamaktadır.Hatta sadece çocuklar için değil, anne ve baba olarak bizleri de eğitmekte nostalji yaşatmakta, bizim o yaşlarda yapmadığımız hafta sonu ödevlerine bulaştırmakta, hatırlatmaktadır.En güzeli bu yaşlarda bir şeyler yaratabilme heyecanını bize vermektedir.Kısacası çekirdek aile olarak hep birlikte bu süreçten ve okul tercihimizden çok memnunuz. Civan ailesi daha iyisini yapana kadar bizim için en iyisi bu diyoruz.
  Aslıhan - Murat ERTAM
  Amacına uygun olarak inşa edilerek şekillendirilmiş, en ince detaylar düşünülmüş, çocukların sağlık ve güvenliği ön planda tutulmuş çok güzel bir okul. Bu güzel yuvada insana ve doğaya saygılı kendine güvenen çocuklar yetiştireceğinizden hiç şüphemiz yok. Teşekkür ederiz.
  Gülay KÜÇÜK
  Her türlü ayrıntıya önem vererek özenle kurduğunuz okulunuzda en değerli varlığımı gönül rahatlığıyla ve gözüm arkada kalmadan bırakıyorum. Eğitimci bir veli olarak kadronuz, eğitim anlayışınız, fiziki şartlar, sıcak ve samimi ortam v.s. gibi nedenlerle Duru"yu okulunuza göndermeye tereddütsüz karar vermiştim. Her geçen gün kızımdaki ilerlemeler ve zaman zaman okula geldiğimde edindiğim izlenimler ile birlikte okulunuzu seçerek ne denli isabetli bir karar verdiğimden tekrar tekrar emin oluyorum. İlginize teşekkürler.
  Aygün KAHRAMAN
  Daha çok yeni olmanıza rağmen çok başarılısınız. Şu an benim izlenimlerime göre Bursa da yapısıyla, eğitmenleriyle daha doğrusu bir bütün anaokulu olarak daha iyisi yok.Tek bir kelimeyle söylemek gerekirse Harikasınız... Başarılarınızın ilk yıl gibi uzun yıllar devamını en içten dileklerimle diliyorum.
  Elvan KAVÇIN
  Okulumuzdan çok memnunuz. İlk yılı olmasına rağmen hiçbir aksaklık ile karşılaşmıyoruz. Öğretmenler çok ilgili. Ömer Faruk çok mutlu. Her görüştüğümüz arkadaşımıza tavsiye ediyoruz. Bence de alanında Bursa"da Tek.
  Çiğdem ERMİN
  Çocuğumu güvenle emanet edebileceğim bir yerdi benim aradığımı sanırım buldum. Her sabah neşeyle gidiyor oğlum okula ve çok güzel ilgileniyor öğretmeni onunla. Egeberk çok doğru bir karar oldu bizim için. Yanılmadığım için çok mutluyum.
  Oya ŞEN
  Egeberk Anaokulu gerek kurucuları, gerekse öğretmenlerine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Verilen eğitimden memnun olmamla birlikte oğlum Aytuğ da güzel gelişmeler gözlemlemek onun öğrendiklerini izlemek bizler için büyük bir haz. Okul hayatına başlangıç olarak seçmiş olduğumuz Egeberk Anaokulu nda bize sunduğu güzelliklerin hep bu kadar özen dolu olması dileklerimle…
  Gül SANCAK
  Okulu ilk gördüğümde çok beğendim. Çocuğumun sıkılmadan eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebileceği bir okul.Faaliyetleri çok güzel ve eğitici.Her çocuğun gitmek isteyeceği ve her velinin çocuğunu güvenle bırakabileceği eğlence ve eğitim yuvası.
  İnci TEKÇAM GÖNÜLLÜ
  Tam aradığım okul diyebileceğim, çocuğumun kişisel ve fiziksel gelişimi için dört dörtlük donanımlı. Tek kelime ile "harika" bir okul. Keşke yeniden çocuk olabilseydim. Teşekkürler Egeberk.
  Erkan IŞIK
  Egeberk Anaokulu yapmış olduğum araştırmada okulunuzda bale, drama, yüzme,... Gibi eğitim ve faaliyetlerin verilmekte olduğunu öğrendim. Amacım çocuğumun sosyal yönünün gelişmesi olduğu için okulunuzu tercih ettim. Okulunuz açıldığından beri, çocuğum öğrencinizdir. Verilen eğitimi çok beğendiğimi söylemek isterim. Sosyal faaliyetler bu kısa sürede çocuğumun gelişimini olumlu yönde etkilemiştir. Bu güzel çalışmaların devamını dileriz... Başarılar dilerim…
  Engin KÜÇÜK
  Çocuk eğitiminde hem eğitimlerin hem de bulundukları ortamın çok önemli olduğunu biliyordum. Filiz öğretmenimizin genç olmasına rağmen eğitimci kimliği bizi çok memnun etti. Ilgın da gördüğümüz değişimler için teşekkürler Filiz Öğretmen... Mekan ve mekanda çeşitlilik ve kalite güven olması gerekli unsurlar bizim için. Okulunuz da bir anaokulunda neler olması gerektiğini gördük Teşekkürler Nesrin Öğretmen. Teşekkürler tüm çalışanlarınıza…
  Eda AYDIN
  Okulunuzdan biz anne ve baba olarak çok memnunuz. Emirhan" da okula başladığından itibaren değişiklikler görüyoruz.Faaliyetleriniz ve etkinlikleriniz çok güzel Yalnız Emirhan bazen eve çok yorgun geliyor.Çünkü gündüz uyumaya alışık bir çocuktu.Ama zamanla aşacağımıza inanıyoruz.Genel olarak okulumuzdan memnunuz.Öğretmenlerimiz, yemekleriniz, temizliğiniz gerçekten memnun edici.Özellikle aylık bültenlerinizi çok beğeniyoruz.Çocuklarımızın bir ay boyunca neler yaptıklarını görebiliyoruz.Çünkü çocuklarımız neler öğrendiğini bizlere söyleyemeyebiliyor.Bizde bülten aracılığıyla onlara sorup tekrarlayabiliyoruz.Her şey için okul idaresi ve bütün çalışanlarınıza TEŞEKKÜR EDİYORUZ…
  Ebru GÜLER
  Çocuklarımıza böyle bir eğitim ve öğretim yuvası kazandırdığınız için öncelikle sizleri kutluyorum.Bu yaştaki çocuklarda görselliğin çok önemli olduğuna inanıyorum. Tabi ki eğitimde sadece görsellik yeterli değil.Bu görselliği kaliteli bir öğretmen kadrosu, güler yüzlü bir personel ve yönetici kadrosuyla birleştirdiğinizi görüyorum.Çocuklarımızı en iyi şartlarda, en kaliteli ve en güvenilir şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz.Sizlerde okulunuzda bunları devam ettiriyorsunuz.Ayrıca çocuklarımıza bu küçük yaşta Atatürk sevgisini Atatürk bilincini kazandırdığınız için çok teşekkür ediyoruz.Kızım adına bu okula gittiği için çok mutluyuz.Okula gönderirken gözüm arkada kalmıyor.Bir tereddüt duymuyoruz.Başarılarınızın devamı dileğiyle…
  Figen TURAN
  Egeberk anaokulunu güvenli ve huzurlu buluyorum. Okulun sağlam ve güler yüzlü bir kadrosu var.Bu nedenle gözüm hiç arkada kalmıyor.Kızım okula isteyerek ve mutlu gidiyor.Öğretmenine duyduğu sevgi çok özel.Kendini daha rahat ifade etmeye başladı.Okuldaki bir çok branş nedeniyle yeteneklerini keşfetme imkanı buluyor.Nelere ilgi duyduğunu daha iyi görebiliyoruz.Ayrıca beslenme ve hijyen konusunda içim çok rahat.Kızım oynayarak, eğlenerek öğreniyor.Çocuklarımız için böyle bir ortam hazırlayan Nesrin CİVAN’a Teşekkür ediyorum…
  Mine TAŞDEMİR
  Oğlum 33 aylık. İki – üç hafta öncesine kadar onu kreşe gönderme de tereddütlerimiz vardı. Fakat okulunuzu ziyaret ettiğimizde fikrimiz tamamen değişti.Henüz 5 gündür okulunuzda fakat benim verebileceğimden çok çok daha fazlasını okulunuzdan alabileceğine eminim. İlginize Teşekkürler.
  Şehriye YILDIZ
  Okulumuzun dış görünümü kadar, içerisinde çocuklarımıza verilen eğitimin ve eğitimcilerin çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden oğlumuzu güvenle sizlere emanet edebiliyoruz.
  Aysun CILAM ERÇETİN
  Dünyada en zor iki sektör vardır. Birincisi eğitim, ikincisi sağlık. Çünkü görecelidir. Bazılarına göre adı hayal satmaktır. O yüzden referansı da zordur.Tek bir okulun yada tek bir hastanenin referansı imkansıza yakındır.Ben iletişimci olarak Egeberk Anaokulunun imajının yerelde "tek" ulusalda "ender" olarak nitelendiriyorum.Hem de 3 ayda. Anne ve veli olarak ta "referansları çocuklarımız" diyecek kadar kendime güveniyorum.
  Mustafa GÖNDEN
  Egeberk anaokulunu tercih etme nedenimiz öncelikle evimize yakın olmasıve fiziki koşullarının üst düzeyde olmasıydı. Aradan geçen zaman içerisinde gördük ki avantajları olan şartlar sadece, buzdağının görünen ufak bir parçasıymış. Eğitim kadrosu, personelin güler yüzü, yapılan aktiviteler ve çocuklarımızın mutlulukları en üst seviyede.Şimdi şunu gönülden söyleyebiliyoruz.Eğer Egeberk Anaokulu Bursa’nın bize en uzak köşesinde bile olsa kesinlikle tercih edeceğimiz ilk ve tek anaokul dur. Nesrin CİVAN önderliğindeki Egeberk anaokulu öğretmenlerine ve tüm personeline yüksek pozitif enerjilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  Gökçen KAYRAK YILMAZ
  Her şeyden önce sevgi dolu sımsıcak ortamı güvenliği ön planda tutarak çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde donanımlı inşa edilmiş okul binası, her biri branşında deneyimli seçkin öğretmen kadrosu ve profesyönel yönetimi ile sevdiklerimize tereddüt etmeden tavsiye edebileceğimiz, çocuğumuzu gönül rahatlığıyla gönderdiğimiz her bakımdan mükemmel bir okul.Bursa’ya böyle bir okul kazandırdığınız için Teşekkürü bir borç biliyoruz. Hepinize sonsuz teşekkürler. Emeğinize sağlık…
  Elif YILDIZ
  Okuldan çok memnunuz. Kerem geçen yıl okula giderken ağlamadığı tek bir gün bile olmadı diyebilirim. Ama bu sene Kerem çok mutlu bir şekilde okula gidiyor. Okulu ve öğretmenlerini çok seviyor. Kerem in mutlu olması bizim için çok önemli. Okulda eğitim kadrosu gerçekten çok deneyimli ve dalında çok iyi öğretmenler. Okulda her gün yeni faaliyet, farklı bir ilgi alanı çocukları cezb ediyor. Gerçekten öğretmenler ve idareciler çok pozitif. Hiç bir ayrıntı atlanmamış. Ben başta Kurucu Müdür Nesrin Hanıma ve bütün eğitimcilere çok teşekkür ediyorum.
  R. Gülgün KESER
  Çok ilgili ve profesyonel bir kurum.Bunu ilköğretim öncesi bir kurumda görmek ve yaşamak sevindirici.Bu başarılarınızın devamlı olmasını temenni ederiz.
  Bülent ÖZBEK
  Eğitimdeki çeşitlilikten memnunuz.Öğretmenlerin yakın ilgi gösterdiğine inanıyoruz.Genel anlamda memnunuz bir sorun görmüyoruz.
  Sibel CEYLAN
  Okulumuzdaki çocuklarımız çok şanslılar.Böyle özel bir okula sahip oldukları için.Kurucumuza teşekkürler, Bursa’nın böyle bir okula ihtiyacı vardı…
  Bilge Sevinç DENİZ
  Özellikle Nesrin Hanımın eğitimci olması kaliteli bir ortam ve kaliteli bir öğretmen kadrosu oluşturmasında en büyük etken olmuş. Onu kutlamamak mümkün değil. Okulda çalışan herkes güler yüzlü, cana yakın ve dinamik. Herkes işini severek yapıyor. Oğlum her gün okula büyük bir zevkle gidiyor ve akşam hem çok mutlu hem de yeni şeyler öğrenmiş olmanın mutluluğuyla dönüyor. Kendi adıma bu kadar kısa bir süreçte oğlumda gözlemlediğim gelişimi tahmin bile edemezdim. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum, işlerini hakkıyla yaptıkları için çok çok teşekkür ediyorum.
  Fatma - Ferdi YAŞAR
  Eğitim kurumu olarak çok sıcak ve güvenli olduğunu düşünüyoruz.Branş dersleri olarak ta oğlumuzun daha yoğun ve eğitici dallarda ders görüp, eğlenmesi bizleri mutlu ediyor.Okul olarak ta gerek sınıflar, gerek se diğer bölümler son derece yeni teknolojilerle çocukların gelişimi açısından faydalı olduğuna inanıyoruz.Umarız oğlumuz da ona sunulan bu imkanlardan ileriki yıllarda faydasını görür.
  Burcu - Alp TEKORAL
  Profesyonelliğin sevgiyle şekillendiği eğlenceli ve eğitici bir yuva.Önce ebeveyn olarak tekrar çocukluğumuza dönmeyi arzulatan ve çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz bir ortam.
  Selda YURTAL ERDEVECİ
  Çocuğumu huzurla bırakabildiğim; idaresi, öğretmenleri ve tüm çalışanlarıyla güvenilir bir öğretim yuvası olduğunu düşünüyorum.
  Sedef KOÇ
  Aras daha başlayalı bir hafta oldu.Bu süre gayet güzel geçti.Okuldaki her şeyden çok memnunuz.Öğretmenimizden, yemeklerden , okulun temizliğinden gördüğümüz kadarıyla çok memnunuz.Fakat Aras’ın uykuyla ilgili problemi olduğunu düşünüyorum.Uyku var diye her sabah okula gelmek istemiyor.Uyku saatinde bir faaliyet çalışması yapılırsa belki daha iyi olabilir.
  Hatice KURTÇU
  Çocuklarımız mutluluğu ve eğitimi için her şey en ince ayrıntısı ile düşünülmüş.Arben ve biz sizlerle çok mutluyuz.
  Dilara - Taner GÜLEN
  Çocuklarımız için atlanmış hiçbir detay yok.Herşey ayrıntısıyla düşünülmüş.Okuldaki öğretmenimiz ve tüm personel gayet güler yüzlü.Son derece profesyönel.En önemlisi isteğim anda bilgi alabiliyorum.İçimde çocuğumla ilgili en ufak bir huzursuzluk yok.Çocuklar ve veliler içinde güvenilir bir ortam.Yemek ve hijyen konusunda zaten söylenecek söz yok.Egeberk li olduğumuz için kızımızı da kendimizi de şanslı hissediyorum.
   
  Adres: Özlüce Mah. Hazal Sk. No:3 Nilüfer / BURSA
  Tel: 0224 413 85 80
  0224 413 85 98
  0533 593 92 90
  Faks: 0224 413 83 10
  Web: www.egeberkanaokulu.com
  www.ozelegeberkanaokulu.com
  www.ege-berkanaokulu.com
  www.bursaegeberkanaokulu.com
  E-posta: info@egeberkanaokulu.com

  Tasarım: HaP

   
   
   
   
   
    Her hakkı saklıdır. Bu sitede yer alan görseller ve metinler özel EGEBERK Anaokulu'na ait olup hiçbir şekilde kopyalanamaz.
  Copyright © 2010-2018 özel EGEBERK Anaokulu.
  Bursa - Nilüfer - Özlüce